معرفی هیئت علمی ۳۰سیب

تمام تلاش تیم س سیب این بوده است که محتوایی صحیح و قابل اعتماد ارائه دهد. محتوایی که با دانش پزشکی و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، در زمینۀ باروری و بهداشت زنان، همسو باشد. با این هدف، جمعی از متخصصان با تجربه حوزه سلامت زنان به کمک تیم سی سیب آمدند، تا صحت و دقت مطالب ارائه‌شده در مجله سی سیب را بررسی کنند و به شما این اطمینان را بدهند که مطالب موجود در سی سیب با دانش پزشکی مغایرتی ندارد و نگرانی‌ای در این مورد برای شما وجود نخواهد داشت. در اینجا می‌توانید با بعضی از اعضای هیئت علمی سی سیبب آشنا شوید:

نگین والی

نگین والی کارشناس مامایی و فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. و با داشتن سال ها سابقه در زمینه زنان و زایمان به عنوان ماما و مدرس کلاس‌های پیش از بارداری، دوران بارداری و پس از زایمان در مراکز بهداشت و بیمارستان های تهران، به عنوان یکی از مدرسان دوره‌های آموزشی سی سیب فعالیت دارند. همچنین بسیاری از مقالات دسته بندی بارداری و زایمان موجود در سایت سی سیب به تایید ایشان رسیده است.
شماره نظام پزشکی: ۶۶۴۳۲-م
پیج اینستاگرام:  mama.negin.vali
لینکدین: negin vali

مریم ارسلانی

مریم ارسلانی کارشناس مامایی و فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران است و در حال حاضر شاغل در مرکز بهداشت تهران هستند.

و با بیش از ۱۲سال سابقه کار در زمینه زنان زایمان و مامایی و هم چنین سابقه مدرس بودن کلاس های پیش بارداری،دوران بارداری ، پس از زایمان در مراکز بهداشت به عنوان یکی از مدرسان دوٰره‌های آموزشی سی سیب فعالیت دارند.
همچنین بسیاری از مقالات دسته بندی شیردهی موجود در سایت سی سیب به تایید ایشان رسیده است.

شماره نظام پزشکی: م-۳۵۵۱۹

زهرا سلطانی

زهرا سلطانی کارشناس مامایی و فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران است.

با بیش از ۸ سال سابقه کاری در زمینه بیماری های زنان،زایمان و مامایی و نوزادن به عنوان یکی از مدرسان دوره‌های آموزشی سی سیب فعالیت دارند.
همچنین بسیاری از مقالات دسته بندی نوزاد موجود در سایت سی سیب به تایید ایشان رسیده است.

شماره نظام پزشکی: م-۵۰۹۴۱

پیج اینستاگرام:  bamamazahra

زهرا مدنی

زهرا مدنی فارق التحصیل کارشناسی ارشد تغذیه است.

و با داشتن سال ها سابقه در زمینه تغذیه بارداری و پس از زایمان به عنوان یکی از مدرسان دوره‌های آموزشی سی سیب فعالیت دارند.

سمت در سی سیب: مدرس دوره های آموزشی

شماره نظام پزشکی: ت-۶۴۲۷

پیج اینستاگرام: rejimika

کانال یوتوب: Rejimika

مائده تیموری

مائده تیموری کارشناس ارشد روانشناسی بالینی گرایش کودکان از دانشگاه شاهد تهران و عضو انجمن روانشناسی ایران است.

و با داشتن سابقه برگزاری کلاس های مهارت های زندگی در مدارس معتبر تهران و سمت درمانگر در کلینیک های روانشناسی تهران، به عنوان یکی از مدرسان دوره‌های آموزشی سی سیب نیز فعالیت دارند.

پیج اینستاگرام: maedeh.psy

لینکدین: maedeh teimoory

پریسا احمدی

پریسا احمدی کارشناس مامایی است. با چند سال سابقه فعالیت در حوزه زنان و زایمان و مامایی به عنوان ماما بلوم زایمان و ماما در مراکز بهداشت تهران، به عنوان همکار تولید محتوا در تیم سی سیب نیز فعالیت دارند و بسیاری از مقالات سی سیب به تایید ایشان رسیده است.

شماره نظامم پزشکی: م.۷۰۲۸۴