لانه گزینی جنین چگونه است و چه علائمی دارد؟

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه

اگر به باردار شدن فکر می‌کنید، پس احتمالا در جستجوهای اینترنتی‌ خود به اصطلاح لانه گزینی جنین برخورد کرده‌اید. ممکن است شنیده باشید که خانم ها در مورد علائم یا خونریزی ناشی از آن صحبت می‌کنند اما شاید خودتان هنوز چیزی احساس نکرده باشید. نگران نباشید چون فقط حدود یک سوم از خانم‌ها خونریزی و درد لانه گزینی را تجربه می‌کنند. این نوع لکه بینی یا خونریزی می‌تواند جزء اولین علائم بارداری محسوب شود. تشخیص علائم اولیه حاملگی واقعا گیج کننده است بخصوص زمانی که از بارداری خود مطمئن نیستید. علاوه بر این، بسیاری از نشانه‌های اولیه حاملگی می‌توانند مشابه علائم پیش از قاعدگی باشند. مطلب امروز بطور مفصل به این موضوع می‌پردازد.

در مقاله زیر ابتدا شرح می‌دهیم که لانه گزینی چیست، چه علائمی دارد، چه زمانی رخ می‌دهد و چقدر طول می‌کشد. سپس در مورد تفاوت بین آن و چرخه قاعدگی صحبت خواهیم کرد و در انتها به چند نکته برای افزایش شانس لانه گزینی موفق اشاره می‌کنیم و خواهیم گفت چه زمانی لازم است به پزشک مراجعه کنید. لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

لانه گزینی جنین به چه معناست؟

خانم‌ها در سنین باروری بطور متوسط هر ۲۸ روز یک سلول تخمک از تخمدان‌های خود آزاد می‌کنند. هورمون‌های استروژن و پروژسترون نیز رحم را در این دوره آماده می‌کنند تا در صورت لقاح تخمک با اسپرم، تخمک بارور شده بتواند به رحم بچسبد و آنجا رشد کند.

اگر سلول تخمک با اسپرم مواجه نشود، لقاح صورت نمی‌گیرد. در اینصورت دیواره‌های رحم دچار ریزش می‌شود که همان خونریزی قاعدگی خانم‌ها خواهد بود. اما اگر سلول تخمک و اسپرم بهم برسند و لقاح اتفاق بیفتد، تخمک بارور شده از طریق لوله‌های فالوپ حرکت می‌کند تا به رحم برسد و به دیواره داخلی رحم متصل شود. این فرایند لانه گزینی نامیده می‌شود. به خونریزی خفیفی که در طول این اتصال اتفاق می‌افتد، خونریزی یا لکه بینی ناشی از لانه گزینی گفته می‌شود.این خونریزی معمولا سبک است و خود بخود متوقف می‌شود بنابراین نیازی به درمان ندارد.

علائم لانه گزینی جنین

اینفوگرافی علائم لانه گزینی

در زیر به برخی از علائم مرتبط با لانه گزینی اشاره می‌کنیم. با اینحال همه خانم ها این علائم را تجربه نمی‌کنند و آزمایش بارداری، تنها راه مطمئن برای تشخیص حاملگی شما است.

 • خونریزی یا لکه بینی: لکه بینی، قابل اطمینان‌ترین شاخصی است که نشان می‌دهد تخمک بارور شذه به دیواره رحم چسبیده است. خونریزی سبک و کوتاه، بدون گرفتگی‌های شدید پریود نشانه اصلی آن است. با اینحال لکه بینی ممکن است در نتیجه مقاربت جنسی و بعلت افزایش حساسیت دهانه رحم نیز اتفاق بیفتد.
 • گرفتگی عضلانی: فرایندی که در بدن شما اتفاق می‌افتد، ممکن است به احساس گرفتگی در زیر شکم منجر شود. با اینحال این نوع درد با دردهای قاعدگی متفاوت است زیرا شدت کمتری دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، آن اسیت که این گرفتگی در نتیجه خودِ فرایند فیزیکی کاشت اتفاق نمی‌افتد زیرا تخمک بسیار کوچک است و نمی‌تواند چنین دردی ایجاد کند. این گرفتگی خفیف در نتیجه تغییرات هورمونی است که پس از کاشت تخمک در بدن اتفاق می‌افتد.
 • درد سینه: پس از چسبیدن تخمک بارور شده به دیواره رحم، هورمون‌ها شروع به ارسال پیام‌های شیمیایی به بدن می‌کنند تا خود را برای حاملگی آماده نماید. سینه‌ها در واکنش به این پیام‌ها حساس و متورم می‌شوند و ممکن است به همین خاطر، کمی احساس درد کنید.
 • افزایش دمای پایه بدن: دمای پایه بدن (BBT)، دمای بدن شما در وضعیت سکون (عدم فعالیت) است. بسیاری از خانم‌هایی که قصد بارداری دارند، بمنظور تعیین تخمک گذاری خود هر روز بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب، دمای بدن خود را اندازه گیری می‌کنند. در هنگام تخمک گذاری، BBT به دلیل افزایش سطوح پروژسترون بالا می‌رود و قبل از شروع دوره پریود کاهش خواهد یافت. اما در هنگام لانه گزینی ابتدا یک افت موقتی (حدود ۱ روز) و سپس یک افزایش قابل توجه در دمای پایه بدن اتفاق خواهد افتاد.
 • تکرر ادرار: اتصال تخمک بارور شده به جداره رحم باعث افزایش جریان خون به لگن می‌شود. این امر به مثانه فشار وارد می‌کند و به تکرر ادرار منجر می‌شود. اما این علامت می تواند به چرخه قاعدگی نیز مربوط باشد و نشانه قطعی لانه گزینی نیست.
 • بیزاری یا هوس غذایی: بالا رفتن سطح هورمون‌ها می‌تواند باعث شود غذایی را هوس کنید که معمولا دوست ندارید یا ممکن است به بیزاری شدید از خوراکی‌هایی منجر شود که بطور معمول می خوردید.
 • گُرگرفتگی: این مسئله می‌تواند به دلیل تغییرات هورمونی باشد که در طول فرایند اتصال تخمک به رحم اتفاق می‌افتد.
 • کمر درد: شما ممکن است درد خفیفی را در پایین کمر و لگن خود احساس کنید. این درد معمولا گذرا است و بیش از ۳ روز طول نمی‌کشد. پس کمردرد می‌تواند از علائم لانه گزینی باشد. البته کمردرد می‌تواند نشانه مسائلی دیگری مثل استرس، خستگی یا فشار عضلانی هم باشد. در نتیجه نمی‌توان با اطمینان گفت که کمردردی که احساس می‌کنید به طور قطع  نشانه لانه گزینی است. 
 • تغییرات مخاط دهانه رحم: به دلیل افزایش هورمون‌هایی که دهانه رحم را تحریک می‌کنند، جریان مخاط دهانه رحم شما افزایش قابل توجهی خواهد داشت.
 • نوسانات خلقی: احساسات شما بشدت در حال نوسان خواهد بود. یک لحظه دوست دارید گریه کنید و چند لحظه بعد سرشار از شادی هستید. همه اینها به دلیل تغییرات هورمونی است با اینحال می‌تواند جزء علائم قبل از قاعدگی نیز باشد.
علائم لانه گزینی جنین

برای مطالعه بیشتر

خونریزی لانه گزینی چه زمانی اتفاق می‌افتد و چقدر طول می‌کشد؟

آن بطور متوسط ۶ تا ۱۲ روز بعد از تخمک گذاری اتفاق می‌افتد که حدود یک هفته بعد از آغاز حاملگی است. در واقع فرایند عبور تخمک بارور شده از لوله‌های فالوپ، رسیدن آن به رحم و اتصال آن، ۶ تا ۱۲ روز طول می‌کشد و در نتیجه این خونریزی چند روز قبل از شروع دوره قاعدگی شما خواهد بود. این خونریزی خفیف یا لکه بینی حدود ۱ تا ۲ روز طول می‌کشد.

 خون لانه گزینی چه رنگی است؟

معمولاً خونریزی ناشی از لانه گزینی به رنگ صورتی روشن یا قهوه‌ای است. این خونریزی به دلیل چسبیدن تخمک بارور شده به پوشش داخلی رحم رخ می‌دهد. 

 خون لانه گزینی چه رنگی است؟

چند روز بعد از لانه گزینی تست بارداری مثبت می‌شود؟

تست بارداری می‌تواند بین ۶ تا ۱۰ روز پس از لانه گزینی مثبت شود. علت این فاصله زمانی هم این است که هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی (hCG) باید در ادرار و خون پخش شده باشد تا نتیجه تست بارداری مثبت شود. زمان می‌برد تا سطوح قابل مشخصی از این هورمون در خون و ادرار پخش شود. hCG هم هورمونی است که پس از لانه گزینی توسط جفت تولید می شود.

اگر تست بارداری را خیلی زود انجام دهید، ممکن است نتیجه آن منفی کاذب شود. زیرا میزان هورمون hCG هنوز به اندازه‌ای نیست که تست آن را تشخیص دهد. اگر نتیجه تست بارداری شما منفی شد؛ ولی حس می‌کنید که باردار هستید، چند روزی صبر کنید و سپس دوباره تست بدهید.

 لانه گزینی چند روز طول می‌کشد؟

معمولاً لانه گزینی ۶ تا ۱۲ روز پس از لقاح رخ می‌دهد. با این حال در برخی موارد ممکن است کمی زودتر یا دیرتر اتفاق بیفتد. این محدوده زمانی از فردی به فرد دیگر نیز متفاوت است. زیرا سرعت لانه گزینی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • سرعت رسیدن زیگوت به رحم
 • سطح مناسب هورمون‌های استروژن و پروژسترون
 • رویان سالم 
 • آندومتر (پوشش داخلی رحم) سالم
 • جریان خون کافی به رحم

تفاوت بین خونریزی لانه گزینی و چرخه قاعدگی

همانطور که گفتیم، بسیاری از علائم ذکر شده می‌توانند بین لانه گزینی جنین و چرخه قاعدگی مشترک باشند. در اینجا به شما خواهیم گفت که تفاوت‌های عمده بین این دو در چه مواردی است.

 • رنگ: خونریزی لانه گزینی معمولا صورتی یا قهوه‌ای رنگ می باشد. رنگ قهوه‌ای که گاهی مشاهده می‌شود، فقط به دلیل خون قدیمی‌تر است. اما رنگ خون قاعدگی می‌تواند متفاوت باشد و شاخصی برای سلامت بیولوژیکی یک خانم در نظر گرفته می‌شود. مثلا رنگ قرمز نشان دهنده خون تازه است در حالیکه رنگ خاکستری می تواند نشانه عفونت باشد.
 • مدت: خونریزی لانه گزینی مدت زیادی طول نمی‌کشد و حداکثر ۱ تا ۲ روز خواهد بود. اما چرخه قاعدگی بین ۲ تا ۷ روز  به طول می‌انجامد. طول چرخه قاعدگی متغیر است و به عواملی مانند سبک زندگی و نوع بدن بستگی دارد.
 • ترشحات: ترشحات لانه گزینی، بسیار چسبناک هستند اما ترشحات چرخه قاعدگی با توجه به زمان تخمک گذاری تغییر می‌کنند. در هنگام تخمک گذاری، ترشحات نسبتا آبکی و به رنگ سفیده تخم مرغ هستند اما با دور شدن از تخمک گذاری، ترشحات چسبناک شده و بافت کرمی پیدا می‌کنند.
 • گرفتگی (کرامپ): گرفتگی‌های ناشی از لانه گزینی در مقایسه با آنچه در دوره پریود خود احساس می‌کنید، خفیف‌تر هستند و به دلیل تغییرات هورمونی ایجاد می‌شوند. اما کرامپ‌های قاعدگی در هر دوره می‌توانند از خفیف تا شدید متغیر باشند. هورمونی به نام پروستاگلاندین باعث انقباضات عضلانی در دیواره رحم می‌شود و گرفتگی‌های قاعدگی ایجاد می‌کند.
 • حجم: حجم خونریزی لانه گزینی، بسیار جزئی است و در اکثر موارد حتی نیازی به تعویض پد ندارد. میزان آن به شرایط بدنی فرد وابسته نیست. اما خونریزی قاعدگی بطور متوسط در هر دوره حدود ۱۰ تا ۳۰ میلی لیتر است و گاهی اوقات می‌تواند از ۵۰۰ میلی لیتر نیز فراتر رود. جریان خون قاعدگی متغیر است و به شرایطی مانند سایز فرد، ورزش و سطوح هورمونی بستگی دارد.

چگونه می‌توانید شانس لانه گزینی جنین را افزایش دهید؟

لانه گزینی موفق به معنای باردار شدن شما است. با رعایت چند نکته ساده می‌توانید شانس لانه گزینی موفق خود را افزایش دهید.

لانه گزینی جنین
 • فیبر مصرفی خود را افزایش دهید: ثابت شده که مصرف مواد غذایی غنی از فیبر مانند سبزیجات برگدار سبز به بدن کمک می‌کند تا سطوح پروژسترون سالم (مطلوب) خود را حفظ کند.
 • غذاهای غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ مصرف کنید: ماهی‌هایی مانند سالمون و خال مخالی که سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ هستند، مانع انقباض بیش از حد رحم و لانه گزینی ناقص می‌شوند.
 • از استرس دوری کنید: استرس می‌تواند به طرق مختلف بر باروری شما تأثیر منفی بگذارد. بعنوان مثال مانع تخمک گذاری، لقاح موفق و لانه گزینی کامل جنین شود.
 • از زنواستروژن اجتناب کنید: اینها مواد شیمیایی هستند که خواصی شبیه استروژن دارند اما برای بدن بسیار مضر می‌باشند و خاصیت ارتجاعی دیواره رحم را کاهش می‌دهند. این مواد شیمیایی اغلب در غذاهای غیر ارگانیک و محصولات تهیه شده با هورمون رشد وجود دارند.
 • دمنوش‌های گیاهی را امتحان کنید: برخی گیاهان دارویی با تقویت عضلات رحم و کاهش گرفتگی آنها می‌توانند به سلامت کلی سیستم باروری شما کمک کنند. برخی از گیاهانی که توسط گیاه پزشکان توصیه می‌شوند، عبارتند از آویشن، رازیانه و بومادران. توجه داشته باشید که این گیاهان قاعده آور هستند و اگر قصد دارید باردار شوید، بعد از تخمک گذاری نباید آنها را مصرف کنید.

برای مطالعه بیشتر

 

 چگونه احتمال موفقیت لانه گزینی را افزایش دهیم؟

شما می‌توانید با رعایت برخی از نکات و موارد احتمال موفقیت لانه گزینی را افزایش دهید. در ادامه به این موارد اشاره می‌کنیم:

 • وزن مناسب: اضافه وزن یا کم وزنی می‌تواند بر باروری شما تأثیر بگذارد و شانس لانه گزینی را کاهش دهد.
 • رژیم غذایی سالم: داشتن یک رژیم غذایی مغذی می‌تواند به بهبود سلامت کلی و باروری شما کمک کند. حتماً میوه، سبزیجات و غلات کامل مصرف کنید. از غذاهای فراوری شده، نوشیدنی‌های شیرین و کافئین بیش از حد خودداری کنید.
 • ورزش منظم: ورزش هم می‌تواند احتمال موفقیت لانه گزینی را افزایش دهد. بهتر است در بیشتر روزهای هفته ورزش کنید. روزانه حداقل سی دقیقه ورزش (با شدت متوسط) کنید و برای خود برنامه‌ای منظم بچینید.
 • مدیریت استرس: استرس می‌تواند تخمک‌گذاری و لانه گزینی را مختل کند. بهتر است با روش‌های مختلفی همچون یوگا، مدیتیشن، گذراندن وقت در طبیعت و… استرس خود را مدیریت کنید.
 • خودداری از مصرف الکل و دخانیات: اگر می‌خواهید باردار شوید، باید از ماه‌ها قبل الکل و دخانیات را کنار بگذارید. استعمال و مصرف این چیزها می‌تواند به تخمک‌ها آسیب برساند و شانس لانه گزینی را کاهش دهد. 
 • خواب کافی: خواب کافی دیگر عاملی است که می‌تواند احتمال موفقیت لانه گزینی را افزایش دهد. 
 • مشاوره با دکتر متخصص: حتماً یک دکتر زنان خوب انتخاب کنید و معاینات منظم داشته باشید تا هر گونه بیماری زمینه‌ای که ممکن است روی باروری شما تأثیر بگذارد، شناسایی و زودتر برطرف و مدیریت شود. 
 • رابطه جنسی منظم در طول پنجره باروری: بین ۵ تا ۷ روز منتهی به تخمک‌گذاری و روز تخمک‌گذاری را پنجره باروری می‌گویند. بهتر است در این دوره رابطه جنسی منظم داشته باشید. 

 پیاده‌روی در زمان لانه‌گزینی

پیاده‌روی یک ورزش عالی برای اکثر زنانی است که قصد بارداری دارند. این ورزش می‌تواند به بهبود سلامت قلب و عروق، کاهش استرس و تقویت خلق و خوی کمک کند. برخی از زنان ممکن است در حین لانه گزینی لکه بینی یا گرفتگی خفیف را تجربه کنند. البته اکثر زنان علائم قابل‌توجهی ندارند. اگر خونریزی یا گرفتگی لانه گزینی را تجربه می‌کنید، مهم است که به بدن خود گوش دهید و در صورت نیاز استراحت کنید. 

با این حال، نیازی به اجتناب کامل از پیاده‌روی نیست. در واقع، پیاده‌روی می‌تواند باعث کاهش گرفتگی و بهبود گردش خون شود. اگر قصد پیاده‌روی در این دوره را دارید، بهتر است به نکات زیر دقت کنید:

 • پیاده‌روی سبک انجام دهید و به مرور زمان و شدت آن را افزایش دهید.
 • کفش و لباس راحت بپوشید. 
 • در سطحی صاف و یکدست پیاده روی کنید.
 • از پیاده‌روی در هوای گرم یا مرطوب خودداری کنید.
 • قبل، حین و بعد از پیاده‌روی مایعات زیادی بنوشید.
 • در صورت لزوم با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید.

درد لانه گزینی در کدام قسمت شکم است؟

درد لانه گزینی معمولاً در قسمت پایین شکم احساس می‌شود. این درد معمولاً در وسط این بخش از بدن احساس می‌شود. درست است که لانه گزینی در یک ناحیه از رحم رخ می‌دهد امی‌دهد؛ اما در ل رحم شما است که دچار گرفتگی می‌شود. علاوه بر این، ممکن است گرفتگی را در قسمت پایین کمر خود نیز احساس کنید. 

برخی از زنان درد لانه گزینی را مانند درد خفیف قاعدگی توصیف می‌کنند. در حالی که برخی دیگر می‌گویند که درد آن مانند دل‌پیچه یا ضربانی شدید است. این درد می‌تواند چند ساعت یا حتی چند روز طول بکشد. گاهی هم دوره درد طولانی‌تر می‌شود. اگر مدت زمان درد طولانی شد و پس از چند روز از بین نرفت، به دکتر مراجعه کنید. البته توجه به این نکته هم ضروری است که همه زنان درد لانه گزینی را تجربه نمی‌کنند. در واقع بسیاری از زنان اصلاً علائم قابل‌توجهی در این زمان ندارند. 

درد لانه گزینی در کدام قسمت شکم است؟

چه زمانی لازم است به پزشک مراجعه کنید؟

در صورت مشاهده هر گونه لکه بینی یا خونریزی غیر طبیعی لازم است به پزشک مراجعه کنید (چه باردار باشید و چه نباشید). خونریزی خفیف در اوایل بارداری معمولا نگران کننده نیست اما برای اطمینان باید با پزشک خود مشورت کنید. همچنین اگر تست بارداری خانگی (بیبی چک) انجام دادید و نتیجه آن مثبت شد، حتما برای انجام آزمایش خون و تأیید بارداری خود به پزشک مراجعه کنید.

همچنین خونریزی شدید در مراحل اولیه بارداری باید توسط پزشک بررسی شود زیرا ارتباطی با لانه گزینی ندارد و می‌تواند نشان دهنده یک مشکل جدی از قبیل حاملگی خارج رحم، تهدید به سقط، سقط جنین، حاملگی پوچ (بدون جنین) باشد.

حرف آخر

خونریزی لانه گزینی چند روز قبل از تاریخ پریود احتمالی شما اتفاق می‌افتد و جزء علائم اولیه بارداری محسوب می‌شود. لکه بینی و درد ناشی از آن معمولا خفیف و گذرا بوده و حدود ۱ تا ۲ روز طول می‌کشد. بنابراین نیازی به درمان و پیگیری ندارد. در واقع وجه تمایز علائم لانه گزینی با دوره قاعدگی، همین مدت کوتاه‌تر و شدت کمتر آنها است. بخاطر داشته باشید که بهترین زمان برای انجام تست بارداری، پس از رفع لکه بینی و عقب افتادن پریودتان است.  پس عجله نکنید چون انجام زود هنگام تست بارداری می‌تواند به نتیجه منفی کاذب منجر شود. از همراهی شما تا پایان مطلب بسیار سپاسگزاریم. لطفا تجربه‌های ارزشمند خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
755 نظرات
 1. حمیده صالح می گوید

  سلام و عرض ادب بنده یه رابطه جنسی محافظت نشده داشته ام- بعد یک روز قرص ضد بارداری استفاده کردم – روزی دوتا قرص خورم تا اینکه قرص ها تموم شد و من شروع به لکه بینی کردم- الان میخوام بدونم امکان حاملگی هستش ؟؟؟؟؟

 2. ناشناس می گوید

  نه

 3. ناشناس می گوید

  سلام من ۷روز پیش آی یو آی کردم والان دور نافم وزیر دلم دردهایی که کمی میگیره وول میکنه رادارم وگاهی پهلوی راستم هم دردمیکنه میخواستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.میتونه مرتبط به ای یو ای و بارداری باشه

 4. فاطمه می گوید

  سلام من ۷روز پیش آی یو آی کردم والان دور نافم وزیر دلم دردهایی که کمی میگیره وول میکنه رادارم وگاهی پهلوی راستم هم دردمیکنه میخواستم ببینم دلیلش چی میتونه باشه

 5. مریم می گوید

  سلام
  لانه گزینی چندروز مونده به پریود اتفاق می‌افتد ؟من۱۳دی ماه پریود بودم بعدتموم شدنش اقدام کردم ۳۰دی ماه بازم لکه بینی ایجاد شد ب رنگ قهوه ای ممکنه لانه گزینی باشه قبل اقدامم فولیک اسید میخورد یک ماه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر سیکل شما بعنوان مثال۲۸روزه و منظم است روز۱۴ سیکل تخمک‌گذاری اتفاق میفته.درصورت وجود اسپرم و لقاح ۳الی۴روز بعد لانه گزینی اتفاق میفته.برای اطمینان از بارداری میتونید از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید.

 6. زهرا می گوید

  سلام رابطه محافظت نشده داشتم نیم ساعت بعد قرص اورژانسی خوردم و ۲۴ بعد یکی دیگ قرص خوردم
  یک روز قبل تاریخ پریودی
  پریود شدم ولی کم بود و تا ۳ روز طول کشید لخته خون بود و اخرای رنگ قهوه ای هم بود
  الان داخل شکمم احساس سفتی میکنم ایا میشه حامله باشم؟؟؟

 7. مریم می گوید

  سلام من چند ماه است که اقدام به بارداری کردم وله دلیل نداشتن فولیکول این ماه رو دکتر برام آمپول سیناالف نوشت ده تا والان روز بیستم پریودمه وامروز لکه بینی همراه بادرود شدید کمر دارم و گرفتگی زیر شکم به نظر شما لازمه برم دکتر یا باردارم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.برای تشخیص بارداری لازم هست آزمایش خون بدید.

 8. ۳۰سیب می گوید

  سلام.باتوجه به اینکه پریود شدید بعید هست اما بهتره یه ازمایش بارداری بدید.

 9. ناشناس می گوید

  حیف نیست ! بعضی ها در حسرتشن
  گناهه

 10. بهارناز می گوید

  سلام
  ما دوره تخمک گذاری رابطه داشتیم حدود چهارده روز گذشته بی بی چک منفی شد، الان موعد پریودم هست دو روزه لکه بینی و درد شدید دارم امروز لکه بینی شدیدتر داشتم ولی مثل پریودم هر ماه روان نیست. آیا باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمنیان ازمایش خون بدید.

 11. نیلوفر می گوید

  برای ماهم دعا کنید خدا توفیق بده و بچه دار بشیم ?

 12. خانم حسینی می گوید

  سلام من ۴ ماه هیت اقدام به بارداری کردم خیلی دارو برای بار دار شدنم کردم ولی نتجه نداشت ماه قبل ۱۴ هم پریودیم بود نزدیکی داشتم الان ۶ روز مانده به پریود شدم من ولی خیلی رنگ ش روشن هست دارم

 13. ناشناس می گوید

  سلام
  هفته پیش رابطه بدون دخول داشتم و تقریبا یک هفته بعدش کمی لکه خون دیدم
  میتونم با مصرف مپرات اگر بازداری رخ داده جلوگیری کنم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با پزشکتون مشورت کنید و سرخود دارویی مصرف نکنید

 14. سندرلل می گوید

  من ۴ ماه ب بارداری اقدام کردم بعداز پریود ماه قبلم درد زیر شکم سمت چپ و دل دردو سر گیجه دارم آیا ممکنه باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام چون رابطه محافظت نشده داشتید بله احتمال بارداری هست.برای اطمینان از بارداری از ازمایش خون استفاده کنید

 15. مهسا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۳۴ سالمه و تنبلی تخمدان دارم ۳۰ اذر عمل iuiانجام دادم و ناموفق بود و ۱۸ دی من پریود شدم پریودهای من معمولا روز سوم کلا قطع میشع ولی اینبار من تا ۳ بهمن هی لکه بینی داشتم و ۳ بهمن من دوباره بعد ۱۲ روز پریود شدم و دوباره لکه بینی تا ۱۶ بهمن من دوباره پریود شدم و این دوبار پریودی خونریزی شدید داشتم درصورتی ک قبلا روز اول پریودی من فقط لکه بینی بود ولی این دوبار روز اول خون ریزی شدید حالا میخاستم بپرسم مشکلم چیه؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام به پزشک زنان مراجعه کنید

 16. مهسا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من تنبلی تخمدان دارم ۳۰ اذر عمل iuiانجام دادم و ناموفق بود و ۱۸ دی من پریود شدم پریودهای من معمولا روز سوم کلا قطع میشع ولی اینبار من تا ۳ بهمن هی لکه بینی داشتم و ۳ بهمن من دوباره بعد ۱۲ روز پریود شدم و دوباره لکه بینی تا ۱۶ بهمن من دوباره پریود شدم و این دوبار پریودی خونریزی شدید داشتم درصورتی ک قبلا روز اول پریودی من فقط لکه بینی بود ولی این دوبار روز اول خون ریزی شدید حالا میخاستم بپرسم مشکلم چیه؟؟و ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. وقت به خیر برای پاسخ به سوال شما لازم هست آزماش خون بررسی بشه

 17. میترا می گوید

  سلام وقت بخیر..
  من دو هفته پیش رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۱۲ ساعت دو تا قرص اورژانسی خوردم.امروز موعد پریودم بوده و از چهار روز پیش لکه بینی خفیف دارم که اصلا خارج نمیشه و قطع و وصل میشه.آیا امکان داره باردار باشن؟ دیروز بی بی چک زدم منفی بود

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از حاملگی یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون میتونید از بی بی چک استفاده کنید و اگر مثبت شد ازمایش بتا هم بدید که کاملا مطمئن بشید.
   اگر خونریزی درحد پریودی داشتید احتمال حاملگی رد میشه

 18. ندا می گوید

  سلام من ۱۰روزازوقت پریدیم میگذزه ولی هنوز ازمایش نداندم امکان داره حامله باشم دکتربهم گفته واکسن سرخجه بزن ولی هنوزنزدم میترسم باردارباشم اگ باردارباشم واکسن نزدم ایابرای بچم خطرداره

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.حتما ازمایش بارداری بدید بعد در صورت منفی بودن واکسن بزنید چراکه این واکسن در بارداری ممنوع هست و به جنین اسیب میزنه .
   یک ماه بعد از زدن واکسن هم باید از بارداری جلوگیری کنید

 19. ناشناس می گوید

  سلام من یه هفته ازپریودم گذشته خودمم اقدام به بارداری کردم اماالان بعدازیه هفته گذشته ازپریودم الان خونریزی کردم آیاامکان داره که حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر خونریزی به اندازه پریودی دارید احتمال بارداری نیست

 20. پریا می گوید

  سلام وخسته نباشیدماروتخمک گذاری اقدام به بارداری کردم الان ۶روزازپریودم گذشته ولی الان میبینم که خونریزی دارم آیاممکن هست که حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر پریود شده باشید خیر

 21. معصومه می گوید

  سلام …دوره قاعدگی ام ۲۸ روزه به طور معمول…ماه گذشته اقدام به بارداری کردیم ۹ تا ۱۴امین روز.یه هفته مونده به زمان پریودیم.ترشحات سفید رنگ زیادی دارم (یک ماه پیش به خاطر عفونت ۷ تا کلوتریمازول ۱۰۰ واژینال مصرف کردم). و دردهای شبیه پریودی دارم بیشتر از زمان پریودیم حدودا ۵ روزه.
  بی بی چک هم مثبت بود

 22. ناشناس می گوید

  سلام من تنبلی تخمدان دارم، دکترم برام آمپول نوشت، باید ۳۰ پریود میشدم ولی ۳ روز زودتر از موعدم لک بینی قهوه ای دارم زیر نافم هم درد میکنه، آیا ممکن باردار باشم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر پریود نشده باشید بله ممکن هست

 23. طرهانی پور می گوید

  سلام وقت بخیر من این ماه اقدام بودم ۲ روز بعد از عقب انداختنم دل درد شدید دارم همراه با لکه بینی ممکنه باردار باشم؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله

 24. سیما می گوید

  سلام ،من تنبلی و پلی کیستیک هستم دوروز لکه قهوه ای یا خوناب قرمز داشتم وجسبناک ایا احتمال بارداری هست یا نه ۶ روز مانده ب موعدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با تنبلی تخمدان و کیستیک امکان بارداری ضعیفه ابتدا باید درمان بشه

 25. گل می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۳ روز مونده به پریودم امروز رفتم حموم دراومد ی لکه دیدم امکان چیه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ممکنه لکه ناشی از تخمک گذاری باشه و میتونه علت های دیگه ای هم داشته باشه

 26. آتوسا می گوید

  سلام ، من ماه گذشته رابطه جنسی داشتم در دوره تخمک گذاریم ولی منی داخل واژنم ریخته نشده ،با دو روز تاخیر پریود شدم که معمولا پریودام همینقد تاخیر دارن ولی دو روز اول پریودم لکه بینی قهوه ای داشتم و روز سوم و چهارم پریودیم خون ریزیم کمی بیشتر شد و رنگش تقرییا قرمز شد و بعدش شد باز لکه بینی قهوه ای و الان کلا ۱۲ روزه لکه بینی قهوه ای دارم و هیچ درد و نشونه دیگه ای ندارم ، ممکنه علائم بارداری باشه ؟!

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر

 27. مامان می گوید

  سلام من برای بارداری دوم اقدام کردم تحت نظر روانپزشک هستم دوره قاعدگی ۲۸ روزه ا است با ین که اقدام کردم ۸ ماهه دوره قاعدگی شده ۳۰ روز ماه قبل هفتم پریود شدم این ماه ۳ یعنی قاعدگی ۲۶ روزه شد بنظرتون چکار کنم حاملگی قبلیم پریودام چند روزی عقب می افتاد ولی اینار یکی دو روز این ور اون ور میشه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.متوجه سوالتون نشدم

 28. سارا می گوید

  سلام ببخشید من دخول نداشتم و دخترم
  ولی عقدیم با همسرم فقط تماس داشتیم قرار بود ۷م اسفند پریود بشم از ۳۰ بهمن خونریزی قهوه ای دارم و الان ۵ روزه اینطوریم
  بنظرتون دلیش چی میتونه باشه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.از نظر بارداری لازم هست بررسی بشید

 29. یاس می گوید

  سلام قرص تنظیم چریود میخورم الان سه روز قبل موعد پریود شدم رنگ خون سیاه هس ۲ روزهم بیشتر پریود نشدم بنظرتون مشکل چیه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.مصرف قرص چربی تاثیری در خون ریزی پریود ندارد

 30. راحیل می گوید

  سلام من قرص لتروزل و امپول hmgوhcgاستفاده میکنم و یک هفته مونده به پریودیمه دیشب رابطه داشتم دیدم خون اومد خیلی کم چی هست امکان بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.
   ۸ روز بعد از نزدیکیتون از طریق ازمایش خون میتونید متوجه بشبد باردار هستید یا نه

 31. زهراعرب می گوید

  سلام من چندماهه اقدام به بارداری کردم پریودی هامم به موقع بوده ولی این ماه روزاول پریودم فقط لکه بینی داشتم ویه کمردرد خفیف وقطع شد ایاپریودشدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. لازم هست از نظر بارداری بررسی بشید

 32. ناشناس می گوید

  سلام
  من رابطه جنسی با کاندم داشتم و کاندمم اصلا پاره نشده بود
  هنگام ارضا شدنم هم بیرون از واژن ارضا شدم .
  خانمم قرص ال دی مصرف کردن اما فقط همون روز مصرف کردن
  بعد تقریبا ۶ روز دچار لکه بینی شدن دلیلش چیه آیا؟!

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر رابطه محافظت شده بعید هست احتمال بارداری وجود داشته باشه .

 33. زینب می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  دو روز بعد رابطه چندتا لکه خون اومد قهوه ای بود اما روز دوم یکمی مقدار خون بیشتر شده و داخل ادرارم هم دیده میشه…وقت پریودم هم نیستش خیلی مونده!!!
  الان یکم هم نگرانم از مقدار خونریزی…لانه گزینی هست یا سقط؟؟؟و بشدت نفخ شدید شکمی داذم توی این دوروز

 34. ناشناس می گوید

  سلام من دوروزه از موعد پریوردی ام گذشته ولی دوروزه قبل تست گرفتم منفی بود آیا ممکنه باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از حاملگی یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون میتونید از بی بی چک استفاده کنید و اگر مثبت شد ازمایش بتا هم بدید که کاملا مطمئن بشید

 35. سارا می گوید

  سلام،من بعد نزدیکی دل درد داشتم ۳روز و ترشح امروز ازمایش دادم منفی بود،،۹روز تا پریود بعدیم مونده یعنی زود ازمایش دادم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از حاملگی یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون میتونید از بی بی چک استفاده کنید و اگر مثبت شد ازمایش بتا هم بدید که کاملا مطمئن بشید

 36. فاطمه می گوید

  سلام
  من رابطه محافظت نشده داشتم و اقدام به بارداری هستم از بعد رابطه ۷روز زیر شکمم و کمرم خیلی درد میکرد و امروز صبح با اینکه ۹روز تا پریودی بعدم مونده چند لکه خون دیدم. به نظرتون برم پیش پزشک

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام احتمال بارداری هست باید به پزشک مراجعه کنید

 37. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر.من ۳ماهه اقدام به بارداری کردم کیست هموراژیک هم دارم.بعداز ۳ماه رفتم دکتر ودارو داد وگفت روز ۱۳پرید بیا برای سونو.۲تا فولیکول ۲۵داشتم ۹روز بعداز تخمک گذاری لکه بینی داشتم تا یک هفته فقط لکه بینی قهوه ای دارم هنوز پریود نشدم میخواستم ببینم لازمه به پزشک مراجعه کنم؟واینکه احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتما بارداری هست و بایدبه پزشک مراجعه کنید

 38. زهرا می گوید

  لکه قهوای علائم بارداری

 39. تینا می گوید

  سلام من قصد بارداری دارم ده روزه از وقت پریودیم گذشته امروز یه قطره خون داشتم فقط بعدش قط شد بنظرتون حامله ام؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله ممکنه میتونید از بی بی چک استفاده کنید

 40. هانی می گوید

  سلام خسته نباشید.
  بنده۱۸سالمه و ۷ماهه که اقدام به بارداری کردم،پریود منظم دارم و هر۲۰روز یبار پریود میشم و معمولاً ۴تا۶روز طول میکشه.
  امروز یک ذره لکه بینی داشتم اما هنوز ۲روز به موعد پریودم مونده،دل درد و سرگیجه و سردرد و هرزگاهی هم حالت تهوع دارم(نه زیاد).
  از برنامه ایمپو استفاده میکنم برای اطلاع دقیق از روز تخمک گذاری و دوره باروری بالا.
  آیا امکان لانه گزینی و بارداری وجود دارد؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری باید ده روز بعد از عقب افتادن پریودی ازمایش خون بدید.

 41. Samira می گوید

  سلام خسته نباشید خانم دکتر ببخشید من ۵ روزای یو ای کردم شب تب شدیدداشتم بعدش صبح پاشدم خونریزی کم بادردشدید داشتم.ک شیاف استفاده کردم قطع شدامکان بارداری دارم یانه. واینکه ۲ تافیکول داشتم ک فقط یکی ترکید اون یکی ۱۲ میلی مونده

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام کمی درد بعد از انتقال طبیعیه .اگر درد غیر قابل تحمل بود به متخصصتون مراجعه کنید. برای شما سونوگرافی بهترین روش برای اثبات حاملگی هست.

 42. سوفیا می گوید

  سلام…شش روز بعد از تخمک‌گذاری ترشحات چسبنده به همراه تیر کشیدن تخمدان رو دارم..احتمال بارداری وجود داره…درد تخمدانهام میتونه ناشی از لانه گزینی باشه ؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری، یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی میتونید از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید

 43. مرضیه می گوید

  سلام من این ماه بتید ۱۷پریودمیشدم ۱۲شدم.ولکه بینی داشتم دوروز کم میرفتم دسشویی میدیدم ودستمال میزاشتم خون قهوهای یا روشن یا یکم قرمزچندقطره میشد واحتمال داره لانه گزینی باشه؟یک هفته پیش ازمایش دادم منفی بود وامروز تست زدم منفی بود.دستوپام خیلی دردمیکنه وهمه بدنم حس میکنم کوفته هست.احتمال بارداری هست ک زودازمایش دادم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بهترین زمان انجام تست های بارداری ده روز بعد از عقب افتادن پریودی هست.

 44. ناشناس می گوید

  سلام من ای دی اف داشتم هشت روز پیش فقط درد دل دارم با نفغ شکم نمی‌دانم حمله هستم یانه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک استفاده کنید و ازمایش بتا هم بدید

 45. حسینی می گوید

  سلام من برای بارداری اقدام کردم نزدیک به ۱۵ روزه که پریودیم عقب افتاده آیا احتمال بارداری وجود داره

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست، از بی بی چک و ازمایش بتا برای اطمینان از بارداری استفاده کنید

 46. حسینی می گوید

  سلام من برای بارداری اقدام کردم نزدیک به ۱۵ روزه که پریودیم عقب افتاده آیا احتمال بارداری وجود داره بیبی چک هم انجام دادم ولی منفی بود هنوزم پریود نشدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن تاریخ پریودیتون از آزمایش خون استفاده کنید.
   به پزشک زنان مراجعه کنید تا با سونوگرافی و شرح حال علت پیدا بشه

 47. فاطمه می گوید

  سلام.تنبلی تخمدان دارم ۶ماه دارو مصرف میکنم این چند ماهه که پریودیم یکی دوروز جابه جامیشه ماه پیش بیست و یکم پریود شدم ولی نمیدونم چرا دهم اسفند لکه بینی داشتم درحد یک روز بود اصلا دل دردنداشتم وبعد یک روز قطع شده بنظرتون باردارم؟؟؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگه تنبلی تخمدان برطرف شده بله امکان بارداری هست

 48. سما می گوید

  سلام عزیزم من اقدام ب بارداری کردم ولی هر ماه چهار روز از پریود میزنه جلوتر الان باز ۵روز از پریود بعدیم مونده کمر درد شدید و لکه بینی قهوه ای دارم ممکنه باردار باشم یا نزدیک پریودمه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر رابطه محافظت نشده داشتید بله احتمال بارداری هست. برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از عقب افتادن پریودی ازمایش خون بدید.

 49. نصرالهی می گوید

  سلام خسته نباشید من ۸ روز مونده پریود بشم لکه بینی دارم علتش چیه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام علت های مختلفی داره، میتونه خونریزی لانه گزینی باشه

 50. ناشناس می گوید

  سلام ماه گذشته پرید شدم دقیقا ۱۵ روز پاکی تا سه روز لکه قهوهای بعضی اوقات لخته ای بودن الانم سینه ام حساس تر از قبل شدن وترشحات آبکی دارم عفونت قارچی هم دارم ولی تاالان پرید نشدم من باردارم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری باید ده روز بعد از عقب افتادن پریودی ازمایش خون بدید

 51. مبینا می گوید

  من بیشتر از یکساله که برای بارداری اقدام کردم و این سری قرص تقویت تخمک گذاری و مکمل اینوفولیک استفاده کردم، الان یه هفته مونده به پریودیم، درد جزئی زیر شکم دارم و همچنین برای اولین بار لگن و کمرم دو روزه که گرفته و اذیت میکنه و علائم دیگه آیی ندارم، بنظرم میتونم باردار باشم یا همون علائم پیش از پریودی هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگه تا یکسال ،هرماه اقدام به بارداری کردید و حامله نشدید،باید از نظر ناباروری شما و همسرتون بررسی بشید.
   برای اطمینان از بارداری باید ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش خون بدید.

 52. حسیبا می گوید

  سلام من۶ماهه اقدام به بارداری کردم تحت نظرپزشک هستم وتخم آن هام تنبل هستند به همین دلیل دارو مصرف میکنم پرویدهام ۲۸روزهس وتوتاریخ معین ینی ۲۰ هرماه پرویدمیشم امااین ماه سیزدهم لکه بینی داشتم وروز دوم بیشتربود وروز سوم قطع شد تا مان پریدیم هشت رو مونده این مورد آیا لانه گزینی هس بایدچن روز دیگه آزمایش بدم جواب میده

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ده روز بعد از عقب افتادن پریودی باید ازمایش خون بدید.

 53. حسیبا می گوید

  سلام من۶ماهه اقدام به بارداری کردم تحت نظرپزشک هستم وتنبلی تخمدان دارم دراین مورد دارو مصرف میکنم گ پرویدهام ۲۰ هرماه ه امااین ماه سیزدهم لکه بینی داشتم وروز دوم زیاد بود ولی نیاز به تعویض نداشتم وروز سوم قطع شد تا ۲۰. ۵روزمونده گ که آیالانه گزینی بوده چن روز بایدصبرکنم تست بدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای ازمایش خون بارداری ۸ روز بعد از اقدام میتونید انجام بدید و برای بی بی چک بعداز عقب افتادن پریودتون میتونید انجام بدید.

 54. ناشناس می گوید

  سلام من۶ماهه اقدام به بارداری کردم تحت نظرپزشک هستم تنبلی تخمدان دارم ودار. ومصرف میکنم

 55. ترنم می گوید

  سلام من اقدام ب بارداری کردم دو روز بعد از گذشت پریودی. الان وقت پریودی جدیدمه فقط س روز اول لک خونی خیلی کممم دیدم احتمالش هست ک حامله باشم؟؟؟پریودی نبود فقط در حد لک ۳ روز اول بعد قطع شد

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله احتما بارداری وجود دارد لازم هسا تست بارداری انجام بدید.

 56. ناشناس می گوید

  سلام ۷روز آی یو ای کردم و بنده شاغلم (آرایشگرم)هنوز نمیدونم باردارم یا خیر خواستم بدونم بوی رنگ الان ضرر دارد؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله بهتر است در معرض بوی رنگ قرار نگیرید.

 57. ماهی می گوید

  سلام،من ۳ماهه اقدام ب بارداری دارم،۲روز قبل از پریود شدنم یک لک قهوه ای کمرنگ همراه ترشح لزج مانند داشتم اما روز بعد خونریزی داشتم تا روز بعدش،احتمال بارداری هست یا سقط؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. تست بارداری باید بدید. اگر بارداری منفی بود یعنی پریود شدید و سقط نبوده

 58. سوما می گوید

  ،!!سلام
  من تخمدان پلی کیستیک دارم تحت نظر پزشکم آمپول سینال ف روز ۸و ۱۰ تزریق و لیتروفم مصرف کردم اقدام به بارداری کردم الان دو روز مونده به پریود لکه بینی داشتم بعد رابطه
  ممکنه حامله باشم؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست. ۸ روز بعد از افدام میتونید ازمایش بتا بدید جهت اطمینان از بارداری

 59. افسانه می گوید

  سلام من دیروز موعد پریودم بود پریودی ماه قبل هم زیر نظر دکتر امپول دور ناف و آمپول تحریک تخمک گذاری مصرف کردم دیروز پریود نشدم بعدازظهر تست خانگی دادم منفی بود هیچ علائم پریودی هم ندارم صبح دیدم یکم لکه بینی دارم و هیچ دردی نسبت به پریودی های قبل ندارم ولی سرگیجه دارم و گرفتگی ماهیچه های پا دارم همیشه پریودم شدید میشد روز اول امروز کمه بن ظر میتونم باردار باشم؟

 60. زهرا می گوید

  سلام من ۱۱ روز از پریودم میگذشت ک خونریزی خفیفی تجربه کردم که ۴روز طول کشید ممکنع باز پزیود شده بودم یا اینکه حاملگیه؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.احتمال بارداری وجود دارد

 61. نگار می گوید

  سلام من ت اقدامم
  اینماه پنج روز از پریودم گذشت تو همون روز پنجم لکه به رنگ قهوه ای داشتم که در حد خون پریودی نبود ..
  ممکنه حامله باشم ؟
  آخه گفتید لانه گزینی قبل از تاریخ پریود اتفاق میفته ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. بله وجود دارد.

 62. مرضیه می گوید

  باسلام من ۸روزه ای یو ای انجام دادم زیر شکمم و کمرم درد می‌کنه سینه هام هم حساس شدن بنظر شما باردارم چکار کنم ؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله احتمال بارداری هست. ۸ روز بعد از iui تست بتا انجام بدید.

 63. لیلا می گوید

  سلام من دومین ماهه ک اقدام ب بارداری کردم …پنج روز عقب انداختم ولی بیبی چک منفی بود هیچ گونه لکه بینی نداشتم بنظرتون امکان بارداری وجود داره؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. بله وجود دارد.

 64. بهاره می گوید

  سلام خسته نباشید من باید ۲۰پریود میشدم الان ۷گذشته امشب توترشح خونه صورتی رنگ دیدم احتمال بارداری هست

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله هست

 65. فاطمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر من اقدام به بارداری داشتم و فرداش وقتی فقط ۱۲ ساعت گذشته بود یک لکه ی قهوه ایی دیدم و پد گذاشتم و خونریزی دارم مثل پریودیم،امکان بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله احتمال بارداری هست.۸ روز بعد از اقدام میتونید تست بتا بدید.

 66. صنم می گوید

  سلام
  من یک روز قبل شروع دوران تخمک گذاری، رابطه داشتم، ولی مایعی وارد بدنم نشد.
  همسر اجازه خروج مایع نداد. همیشه رابطه با کاندوم داشتیم اینبار به صورت طبیعی بوده
  از طرفی یکساله زایمان کردم درحال حاضر شیر نمیدم ولی ترشح شیر دارم . با این تفاسیر امکان بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله احتمال بارداری هست.

 67. Ss می گوید

  سلام من هفت ماهه که رابطه محافظ نشده با همسرم داشتم که قصد بار ی دارم عفونت داشتم که یادآور بر طرف شد الان سیزده روز دیگه باید پریود بشم اما شیش روز از اقدام ما گذشته و لکه بینی دارم و کمر درد سر گیجه و ضعف احتمال داره بار دار بشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله وجود دارد.

 68. ناشناس می گوید

  سلام من یه روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم بعد۱۰روز کمردرد داشتم زیر دلمم درد میکرد لکه بینی هم داشتم احتمالا بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.احتمال بارداری ضعیف است.ولی احتمال صفر نیست.

 69. حسیبا می گوید

  سلام من یک ساله اقدام به بارداری کردم تحت نظرپزشک هستم وتنبلی تخمدان دارم الان دارومصرف میکنم سیزدهم ماه پیش لکه بینی داشتم روزدوم بیشتربود بعدقطع شدالان احتمال داره باردارباشم آخه یهبارتستگرفتم ده روزپیش منفی بود

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.اگر بی بی چک بوده باید بعد از تاریخ پریود باید استفاده کنید.
   اگرتست خون دادید باید ۸ روز بعد از رابطه انجام داده باشید.

 70. الهام می گوید

  سلام من برای بارداری قرص کلومفین امپولhmjوhcgزدم الان۳روز از موعدم گذشته دیروز بی بی زدم منفی بود این دوروز آخر ادرار به شدت قهوه ای بود وتکه های ترشح فقط در ادرارم بود دیشب یه لک دیدم وامروز هم یه لک موقع تمیز کردن با دستمال بنظرتون قاعدگیه؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. سوالتون به اطلاع دقیق تر مثل زمان اخرین پریود و… هست.

 71. ترنم می گوید

  سلام من اقدام به بارداری کردم پیش بارداری هم رفتم ۱۴ام پریود شدم یکم و دوم نزدیکی داشتیم با این که. هشت روز مونده تا پریودم ولی لکه بینی قهوه ای اومده احتمال بارداری وجود داره ؟؟؟؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. بله احتمال بارداری هست.
   جهت اطمینان ازمایش خون بدهید.

 72. الهه می گوید

  سلام من عقد هستم و هنوز رابطه به حد دخول ندارم ولی با همسرم فقط به صورت پیشاب در ارتباط بوده بدنم هنوز موعد پریودم نرسیده ولی ترشحات آبکی سفید و مایل به زرد گاهی دارم نسبت به قبل ترشحات واژنم خیلی کم تر شده بعد۹ روز بی بی چک استفاده کردم ناشتا منفی بود آیا بنظر شما احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام وقتتون به خیر.
   احتمال بارداری با پیشاب هم وجوددارد.

 73. ناشناس می گوید

  سلام من یک ماه هست اقدام به بارداری کردم ۲ روژ بعد از قاعدگی لکه قهوای دارم وه خیلی احساس خستگی وه درد دارم یعنی در حال لانه گزینی باشه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام .۲ روز بعد از پریودتون لکه بینی داشتید؟

 74. Nari می گوید

  سلام من یکماه جلوگیری نکردم و قصد بارداری دارم و پریودم ۱۰ روز عقب افتاد ولی بعداز ۱۰ روز با درد زیر شکم و خونریزی مواجه شدم . باردارم بنظرتون؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام احتمال بازداری هست لازم هست ازمایش بدید.

 75. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر
  من مجردم،باکره نیستم و چاقم.پریود های نامنظمی دارم ولی چند ماه اخیر با مصرف روکین زیر نطر بزشکم مرتب شدم و اخرین پریودم بدون مصرف دارو بود.من ۵ اسفند تاریخ اخرین پریودم که ۲۱ اسفند رابطه محافطت نشده داشتم برای اولین بار و منی توی واژن ریخته نشده.۲۳ اسفند قبل از ۷۲ ساعن دو تا دوز ۷۵ تنسی رو مصرف کردم.درد تو ناحیه های مختلف شکم داشتم این اواخر و حساس شدن و درد سینه هام.
  من باید ۵ فروردین پریود میشدم که صبحش بیبی چک زدم و منفی بود و ۶ ام تست بتا دادم یعنی یک روز بعد از تاریخ پریود که پریود نشدم.میشه چهاردهمین روز از روز رابطه که ازمایش بتا منفی شد و عدد۰.۳ بود.
  از اخر شب ۶ فروردین لک های خیلی کم قهوه ای تیره دارم روی دستمال و پریود نشدم.
  ایا من باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. باتوجه به بتا منفی احتمال بارداری ضعیف است.

 76. سونیا می گوید

  سلام من ۴روز از وقت پریودیم گذشته حدودا سه چهار روز هم هست ک دردی مثل پریودی دارم ولی نشدم ممکن باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . بله احتمال بارداری هست.

 77. ناشناس می گوید

  سلام من اقدام به بارداری کردم یک هفته بعد از رابطه بی بی چک استفاده کردم منفی بود و بعد از گذشت چند روز درد قاعدگی بدون خون ریزی داشتم و دیروز موعد پریودم بود ولی فقط یک لکه صورتی رنگ دیدم و تمام آیا امکان بارداری هست ؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام .بله احتمال بارداری هست. بی بی چک را باید بعد از عقب افتادن پریود استفاده کنید. و ازمایش خون را ۸ روز بعد از رابطه

 78. فائزه می گوید

  سلام خدمت شما.
  من تاریخ ۱۱اسفند پریود شدم و ۶روز پریودیم طول کشید و روزهای ۲۰و۲۲و ۲۶و۲۹و۷فروردین دخول داشتم پریودیم همیشه سیکل ۲۸یا۲۶اتفاق میفتاد اما ایندفعه تو سیکل سی ام به خونریزی افتادم اما خونریزیم شدید نیست و رنگ روشنی دارد اما زیر دلم درد میکنه ایا ممکنه باردار باشم یانه؟ و اینکه هیچ لکه بینی نداشتم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست.

 79. ناشناس می گوید

  سلام من ۱۱روز از روز پریودیم گذشته تست زدم مثبت شده آزمایش دادم جوابش نیومده هنوز امروز اگه قهوه ای با کمردرد داشتم ممکن‌ هست مال لانه کریمی یا سقط باشه ؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با سونوگرافی میتونید از اثبات بارداری مطمئن بشید.

 80. ناشناس می گوید

  سلام من اقدام ب بارداری کردم چندروز پیش الان پهلوی سمت چپم خیلی درد میکنه یعنی جنسیت دختره؟؟؟؟

 81. فاطمه پ می گوید

  سلام من کیت تخمک گذاری گذاشتم یک هفته پیش که مونده بود به پریودیم،مثبت بود و ۴روز پشت سر هم نزدیکی داشتم بدون جلوگیری ،پریودیم هم یک هفته س عقب افتاده،تست زدم منفی،الان کمرم یکم درد میکنه و خونریزی در حد یه لک روی لباس زیر دارم، در صورتی که همیشه خونریزی دارم تو پریودیم، الان دو روز لک کمرنگ میاد اصلا مثل پریودیم نیست، ماه اول اقدام کردم برای بارداری،به نظرتون احتمال بارداری هست؟ یا این پریودیم؟ چون روز تخمک گذاری اقدام کردم احتمال بارداری داره؟الان گیجم نمیدونم چرا کار کنم.

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. احتمال بارداری هست اما با توجه به بی بی چک منفی ۸ روز بعد از اقدام ازمایش بتا بدید

 82. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید.من الان ۹ساله که اقدام کردم ولی نمیشه دکترهم رفتم نشد هر ۳ماه یک بار پریودم ۷الی۸روز میوفته عقب بعدش پریود میشم.ولی الان
  از روز پریودم ۵روز میگذره روز پنجمم کمی لکه بینی دارم زیر شکمم کمی بزرگ شده احتمالش هست که باردار باشم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست

 83. محسن می گوید

  سلام وقت بخیرهمسر من دوماهه دراقدام به بارداری هست واین ماه امپول تخمک گذاری زده وباوجود فولیکول مناسب وروز تخم کذاری رابطه داشتیم اما روز موعد پریود فقط یه لخته خون داشته وبعدش به ترشحات قهوه ای تردیل شده کا فقط موقع پاک کردن دیده میشدا وپد کثیف نمیشده آیا احتمال بارداری هست یاخیر

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام وقت به خیر.اگر پریود نشده باشن بله احتمال بارداری هست

 84. ناشناس می گوید

  سلام من ۲۸ اسفند با بیست روز تاخر پریود شدم تا سو م چهارم فروردین بعدش برای بارداری اقدام کردم از دیروز لکه بینی به رنگ قهوه ای دارم کمر درد خفیف هم دارم بنظرشما احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. بله احتمال بارداری در تمام سیکل هست

 85. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید. من در اقدام به بارداری هستم. پریودم منظم هست. این ماه ده روز مونده به پریودم لکه بینی خیلی کم رنگ دارم. مثلا چند قطره در روز. چهار روز هست اینطوریم. آزمایش بارداری دادم منفی بود. ولی درد پریود هم داشتم تقریبا قطع شده. به نظرتون احتمال داره این ماه باردار بشم یا چون آزمایش منفی هست نه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر ازمایش رو ۸ روز بعد از اقدام دادید و منفی بوده باردار نیستید. ولی در اقدام های ماه بعد احتمال بارداری هست

 86. مژگان می گوید

  سلام خسته نباشید. من پریودم منظم هست. ولی این ماه ده روز جلوتر لگه بینی دارم. خیلی کم. در حدی که از پد استفاده نمیکنم. آزمایش بارداری دادم منفی بود. به نظرتون امکان داره تا زمان پریودم باردار بشم یا نه. درد پریودی هم دارم ولی نسبت به پریود ماهه‌ای قبلم خیلی کم هست. سینه هام هم هر از گاهی سوزن سوزن میشه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.اگر رابطه محافظت نشده داشته باشید بله

 87. سارا می گوید

  سلام ۱۷روزبعدازآی یوآی خونریزی خفیف ۲روزه به رنگ قهوه ای داشتم.۱۶روزبعدآی یوآی بی بی منفی شد.آیا باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان ازمایش بتا بدید

 88. میلی می گوید

  سلام وقتتون بخیر تو همه لانه گزینی ها حتما باید خونریزی باشه؟ یا ممکنه که بعضی خانوما خون ریزی نداشته باشن؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . خیر برای همه یکسان نیست

 89. ناشناس می گوید

  سلام من ۱۵ هر ماه پریود میشدم ولی این ماهه نشدم ۳ روز عقب افتاده احتمال بارداری هست؟

 90. دلارا می گوید

  سسلام یه سوالی داشتم اگه میشه راهنمایی کنید من ۴۰ روزپیش سقط داشتم وخونریزیم قطع شد و۴روز روزه گرفتم والان دوهفته‌ست خونریزی کمی دارم وحالت تهوع وسردرد ودردزیر ناف دارم ممکنه باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام پریودتون عقب افتاده ؟ رابطه محافظت نشده داشتید؟

 91. مریم می گوید

  سلام من ۲ روز از تاریخی که باید پریود میشدم گذشته و لکه بینی قهوه ای و گاهی اوقات همراه با لخته های کوچکی قهوه ای دارم.ایا احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. میتونید از بی بی چک استفاده کنید.

 92. مهشید می گوید

  سلام من ۲۸ اسفند پاک شدم و اقدام به بارداری کردم بعد ۲۰ روز امروز یهو درد زیر شک و کمر درد داشتم و خونریزی خفیف دارم ایا نشانه حاملگی هست یا سقط؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام لازم هست ازمایش باداری بدید

 93. ۳۰سیب می گوید

  سلام احتمال بارداری هست میتونید از بی بی چک استفاده کنید.

 94. فاطمه می گوید

  سلام من امروز ۱۸ پریودیم هست اقدام بارداری کردم ولی سه روز هست ک زیر دلم سمت چپ تخمدانم تیر میکشه و لگنمم درد میگرد ممکنه بادار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . احتمالش هست ولی احتمال کیست و فیبروم هم میتونه وجود داشته باشه . لطفا تا زمان تاخیر حداقل ۱۰ روزه ی قاعدگی صبر کنید . در صورت مثبت بودن تست بارداری ، با انجام سونوگرافی ، بارداری یا کیست مشخص میشه . در صورت شروع قاعدگی و ادامه ی درد لطفا به پزشک مراجعه کنید

 95. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من ششم پریود شدم و تا دهم تموم شد و بعد از ابن که پاک شدم شبش رابطه داشتیم و من جلوگیری نکردم ولی الان که ۱۱روز گذشته به شدت زیاد کمر درد و حالت تهوع دارم و خلق و خوی هم عوض شده سینه هامم خارش داره احتمال بارداری هست؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . تا زمان تاخیر حداقل ۱۰ روزه ی قاعدگی نمیتوان بارداری را به قطعیت تشخیص داد

 96. سمیرا می گوید

  سلام
  من ۵ روزه از وقت پریودیم گذشته و درد دارم ولی پریود نمیشم تنبلی تخمدان دارم ممکنه باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ابتدا باید تنبلی تخمدان رو برطرف کرد سپس باردارشد.بهترین درمان تنبلی تخمدان اصلاح سبک زندگی هست.

 97. ناشناس می گوید

  سلام من ۸ماهه اقدام به بارداری دارم و ۱۴ ام وقت پریودم بود نشدم و امروز ۲۱ ام لکه بینی دارم صورتی رنگه مثل درد پریودی هم درد دارم بی بی چک زدم منفی بود آیا امکان بارداری هست ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . چند روزی صبر کنید تا ببینید آیا خونریزی قاعدگی اتفاق می افتد یا نه . اگر اتفاق نیفتاد ، مجددا از تست های بارداری استفاده کنید

 98. ناشناس می گوید

  سلام من ۲۵ ماه گذشته یعنی همون روزموعدپریودم فقط لکه بینی خیلی کم که نیازبه تبدیل پدنبودوفقط هنگام دستمال کشیدن مشخص بودرنگ مشخصی هم نداشت رابطه محافظت نشده داشتم این لکه بینی تقریباچهارروزطول کشیدولی بسیارکم وخفیف بودودیگه هم پریودنشدم تست دادم منفی بوددلیلش چی هست

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . در صورت حداقل ۱۰ روز تاخیر در قاعدگی ، باید از تست های بارداری استفاده کنید . امکانش هست تغییرات هورمونی ایجاد شده باشه یا زود تست رو انجام دادید

 99. ناشناس می گوید

  سلام من ۱۴ روز بعد پریودم دوباره پریود شدم و تو این دوران برای بارداری اقدام کردم ممکنه حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با خونریزی پریودی احتمال بارداری رد میشه.

 100. الی می گوید

  سلام.من در اقدام به بارداری هستم،۶روز مونده به پریودیم بد جوری افتادم،احساس گرفتگی و درد کمر و زیر شکم دارم،مثل درد پریودی ،دلیلش چی هستش؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از تاخیر در پریودی ازمایش خون بدید.

 101. نرجس می گوید

  سلام من ۱۰روز پریود نشدم بعد د روز ۲ لکه بینی با خونریزی قهواهی داشتم با یبار لخته خون
  ۳روز ک پریوده نشده بودم ازمایش دادم اما منفی بود ۱۰روز ک شده بود می خواستم دوباره ازامیش بدم ک ۲تموم شد امکان بارداری هست ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از تاخیر در پریودی ازمایش خون بدید.

 102. ناشناس می گوید

  سلام من تنبلی تخمدان دارم و پریودی نامنظم ماه قبل بعداز۵۰روز با امپول مریض شدم و از بعد پاک شدن درد زیر شکم و حساس،شدن سینه داشتم وروز۲۰سیکل ک دیشب،بود لکه دیدم و هنوز آماده داره و تو اقدامم الان۳سالع

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . باید تحت نظر پزشک درمان تنبلی تخمدان داشته باشید .

 103. ناشناس می گوید

  سلام من ۳روز از پریودم گذشت ازمایش دادم منفی بود ۱۰روز بعد لکه بینی قهوای داشتم با خونریزی با یزره لخته خون ۲روزه تموم شد امکان ب بارداری هستم ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   بهترین زمان انجام ازمایش خون، ۱۰روز بعد از عقب افتادن پریودیتون هست. با این توضیحات شما احتمال بارداری کمه.

 104. نازنین ی می گوید

  سلام
  من حدودا ۵دروز از پریودیم میگذره امشب دوباره لکه بینی قهوه ای داشتم کمرم و زیر دلمم درد میکنه تو این ۵ روز فقط یکبار رابطه داشتیم علت این لکه بینی چی میتونه باشه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ممکنه مقداری خون از قبل در رحم مونده و حین رابطه و انقباض خارج شده که رنگ قهوه ایش بعلت زیاد موندنِ خون در رحمه

 105. الناز می گوید

  سلام ۱۱روز زودتر از موعد پریودی لکه بینی دارم مشکل چی میتونه باشه
  بارداری!؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . احتمال بارداری و یا قاعدگی زودتر از موعد وجود داره

 106. مری می گوید

  سلام
  من در اقدامم و قبل عید آزمایش کلی دادم پرولاکتینم رو گفتن بالاست باید آزمایش تکرار شه چنتا کیست ریز هم دارم اول فروردین وقت پریودم بود وتاحالا نشدم که آزمایش رو تکرار کنم چون باید روز سوم پریود باشه
  دوهفته پیش هم بیبی چکم منفی بود کمردرد ودل درد خفیف هم دارم با حالت تهوع وبیحالی
  باتوجه به وضعیت پرولاکتین احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی ازمایش بتا بدید.سونوگرافی برای شما قطعی ترین روش هست چون ممکنه بخاطر کیست ها جواب اشتباه باشه.

 107. زهرا می گوید

  سلام من ۱۳اسفند نزدیکی بدون مراقبت داشتم و ۲۵همون ماه پریود داشتم اما اولش قطره ای بود اما بعد چون تحرک داشتم خونریزی زیاد بود ک لباس زیرم رو دور انداختم و تقریبا سه روز طول کشید بعد اون دل درد دارم و این ماه هنوز پریود نشدم علتش چیه البته بعد از نزدیکی فوری ۴ال دی خوردم و دوازده ساعت بعدش دوباره۴خوردم بی بی چک میزنم منفیع

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . در صورت رخداد قاعدگی احتمال بارداری وجود نداره . درد ها شما یا به علت تغییرات هورمونی زیاد هست (به علت قرص ها ) یا عفونت . لطفا به پزشک مراجعه کنید

 108. ز م می گوید

  ببخشید من عفونت واژن داشتم پماد کلوتریمازول ۱درصد رو داروساز داروخانه بهت معرفی کرد و یک هفته استفاده‌ کردم و سوزش و خارشی که داشتم از بین رفت.
  توی این یک هفته نزدیکی داشتم و بعد از اون خونریزی هم دارم.
  خونریزی مال نزدیکی هست که توی زمان مصرف پماد داشتم یا مشکل دیگه ای هست؟
  روزهای اول مصرف پماد ترشح سفید رنگ داشتم ولی الان قطع شده و خونریزی دارم، پریودم هم الان نیست.
  ممنون میشم پاسخگو باشید.

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا به پزشک جهت معابنه مراجعه کنید

 109. میلاد می گوید

  سلام با دوست دختر رابطه داشتیم دخول نداشتیم بیرون از واژن ارضا شدم حس میکنیم کمی تماس داشته با مایع منی الان ۲ ماه هست که میگذره بعد از یک هفته رابطه پریود شد و پریودشم ۶ روز طول کشید آزمایشات خانگی مثل قندو جوش شیرین انجام دادیم منفی بود و هیچ کدوم از علایم بارداری رو نداره آیا احتمال حاملگی هست؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با خونریزی پریودی،احتمال بارداری رد میشه.

 110. رضا می گوید

  سلام با دوست دختر رابطه داشتیم دخول نداشتیم بیرون از واژن ارضا شدم حس میکنیم کمی تماس داشته با مایع منی الان ۲ ماه هست که میگذره بعد از یک هفته رابطه پریود شد و پریودشم ۶ روز طول کشید آزمایشات خانگی مثل قندو جوش شیرین انجام دادیم منفی بود و هیچ کدوم از علایم بارداری رو نداره آیا احتمال حاملگی هست؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. وقتی پریود اتفاق افتاده پس بارداری ای وجود نداره…
   ازمایشات خانگی هم هیچکدوم صحت ندارن.

 111. مریم می گوید

  سلام من۷روزه اقدام کردم الان ۴روزه از درد ناحیه زیر شکم و رحم دارم میمیرم تو نزدیکیم خیلی درد دارم بنظرتون باردارم یا کیسته؟ برادرد چیکارکنم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. برای درد هنگام نزدیکی جهت معاینه واژینال به پزشک مراجعه کنید. ممکنه عفونت داشته باشید.

 112. دنیا می گوید

  سلام وقت بخیر دوماه اقدام ب بارداری داشتم ماه اول ۵ روز زودتر از تاریخ قبلی پریود شدم.این ماه هشت نه روز مونده ب پریودم درد پریودم خفیف داشتم اما لکه خونی ن جز لکه مخاطی و لزج و تو قسمت واژنم ی جوریه امکان بارداری هست؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه باردار باشید. جهت اطمینان تست بتا بدید.

 113. ملیکا ۳۰ساله می گوید

  سلام من این ماه اقدام به بارداری کردم تخمدون چپم کمر درد حس میکردم ۵روز مونده به موعد پریودیم که پریود شدم خیلی درد شدیدی دارم نگرانم تست بارداری میزدم هاله مینداخت همش ازمایش دادم تیتر بتام ۲ بود بعدش شد ۴نمیدونم چکار کنم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. صبر کنید بعد از عقب افتادن پریود تست بتا بدید

 114. فاطمه می گوید

  سلام من آزمایش دادم نتیجه مثبت شد و حامله هستم، ولی یه دوروزی میشه ترشحات به رنگ قهوه ای یا صورتی در اومده، دلیلش چیه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   اگر موعد پریودتون هست، خونریزی لانه گزینی هست. در غیر اینصورت به پزشک مراجعه کنید.

 115. اسرااااااااااااااااااااااا می گوید

  سلام امروز ۸روز از اقدامم میگذره و۵روزه ناحیه زیر شکمم و سمت راست رحمم خیلی خیلی دردداره جوری ک میشینمم زور‌میاد ب شکمم نزدیکیم دردداره دلیلش چی میتونه باشه برم دکتر؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر پریودتون عقب افتاد، تست بتای بارداری بدید.

 116. زهرا می گوید

  من ۹روز مونده بود ب پریودیم رابطه داشتم و روز پریودیم خونریزی داشتم روز اول کم روز دو شدید و روز سه اصلا نیاز ب پد نبود ی کم موقع دسشویی لکه میدیدم مال چیه

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 117. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر من نزدیک ۱۰روز از وقت پریودیم گذشت اقدام به بارداری کردم ولی آزمایش خون منفی بود بیبی چک منفی بود هنوز پریود نشودم امکان بارداری هست

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر بتا منفی بوده، خیر. در صورت ادامه دار شدن بتا بدید مجددا و به پزشک مراجعه کنید.

 118. م می گوید

  سلام وقت شما بخیر من نزدیک یک ماه اقدام به بارداری کردم والان نزدیک ۹روز از وقت پریودیم عقب افتاد و بعضی وقتا شب درد سین دارم آزمایش خون دادم منفی بود آیا امکان بارداری هست هنوز پریود نشودم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر آزمایش بتا منفی بود باردار نیستید. در صورت پریود نشدن، مجددا بتا بدید.

 119. رها می گوید

  سلام
  من اقدام به بارداری کردم
  موعد پریودیم هست و فقط لکه بینی دارم
  امکان بارداری هست؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه باردار باشید.

 120. صفائیان می گوید

  سلام من چند ماهه اقدام به بارداری کردم امروز کمر درد خفیفی دارم بعدازظهر لکه قهوه ای خارج شد ازم بعدش پد گذاشتم بازم لکه بینی قهوه ای بود امروز موعد قاعدگیم بوده آیا امکان بارداری وجود داره؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه.

 121. فاطمه می گوید

  سلام من ۲۳ بهمن پریود شدم و ۱۲ روز طول کشید و ۲۷ اسفند دو روز لکه بینی قهوه ای داشتم . واز دیشب لکه کمرنگ میبینم . ۲ فروردین آزمایش دادم منفی بود . یک هفته پیش بی بی چک منفی بود .
  امکان داره که باردار باشم ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر تست بتا منفیه، باردار نیستید.

 122. ناشناس می گوید

  سلام
  الان دو ماهه اقدام کردم
  کاملا علائم بارداری دارم
  قرار بود یکم پریود بشم
  ولی ۳۱م لکه های قهوه ای افتاد پد پوشیدم ک کثیف شد خون ریزی خیلی کمی دارم مثل پرودی نیس

  یعنی احتمال باردار باشم ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.در صورتیکه خونریزی تون زیاد نشد تست بی بی چک استفاده کنید

 123. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر من شش ماه برای بارداری اقدام میکنم و این ماه هم در زمان تخمک گذاری رابطه داشتم پریودم همیشه منظم بوده این ماه سه روز تاخیر دارم و مقداری لکه بینی،کمر درد و سینه درد هم دارم احتمال هست باردار باشم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.بله احتمال بارداری وجود دارد

 124. ناشناس می گوید

  سلام من ۲۶ اسفند پریود شدم وحدودا۷روز از وقت پریودم میگذره به فاصله چندر روز بیبی چک زدم منفی بود در ضمن حد کم لک قهوه ای وبه هم راه لخته خون میبینم میخواستم علتش رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. ممکنه باردار باشید. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 125. برکه می گوید

  سلام وقت بخیر ،،دوماه است که جلوگیری نمیکنیم و قصد باردار شدن داریم
  ۷ روز از تاریخ پریودی ام گذشته
  و فقط پنج روز پیش یه کله قهوه ای دیدم و تا ب الان اصلا خون ریزی نداشتم

  آیا ممکن است که باردار باشم؟
  بیبی چک بعد از چه مدتی دقیق نشان میدهد؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر بله احتمال بارداری وجود داره. من بیبی پک رو اصلا قبول ندارم لطفا جهت اطمینان از بارداری تست بتای بارداری بدید.

 126. ناشناس می گوید

  سلام من یک هفته قبل از پریودیم فقط یک بار جلوگیری نداشتم بعد از یک روز زیر شکمم خیلی درد میکرد بعد دردش افتاد پایین کمرم به شدت درد میکرد طوری که نمیتونستم بشینم ولی الان دو روز هست اصلن درد ندارم ترشح ندارم شاید خیلی کم سینه هام درد میکنه ولی سفت نیست فقط یک ذره بزرگ شده یک روز هم از زمان پریودیم میگذره احتمالش چی میتونه باشه باتشکر

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگه پریودتون عقب افتاد، تست بتای بارداری بدید.

 127. ناشناس می گوید

  سلام من ۳ روز از آی یو آی میگذره واسه لانه گزینی موفق چه کاری انجام بدم
  آیا مالش زیر شکم با روغن سیاه دانه ضرر داره در این تایم؟
  و اینکه روزی چندتا دونه فلفل سفید میخورم که بدنم گرم بمونه آخه طبع خیلی سردی دارم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. با توجه به نوع بارداریتون سر خود مواد غذایی رو مصرف نکنید و با پزشکتون مشورت کنید.

 128. باران ب می گوید

  باسلام خدمت شما من ماه قبل در زمان تخمک گذاری اقدام به بارداری کردم الان که ۹ و۱۰ روز از اقدام میگذره یک درد خفیفی در شکمم احساس کردم و۳ قطره خون قهوه ای امد و درد شکمم خوب شد موعود پریودیم ۳ روز دیگس ممکن باردار باشم ؟ والان دستمال ک گذاشتم ببینم دستمال کثیف میشه کثیف نمیشه ممکن باردار باشم ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. عزیزم لانه گزینی ۴ الی ۵ هفته بعد از اقدام اتفاق میافته و نه ده روز….

 129. ناشناس می گوید

  سلام من اقدام به بارداری کردم چهار روز از پریدیم گذشته بعد لکه بینی قهوه ای رنگ دیدم احتمال دارد باردار باشم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله احتمال داره. جهت اطمینان تست بارداری بدید

 130. Daryaa می گوید

  سلام من ۷ فروردین اورژانسی خوردم ورابطه ی بدون دخول بود و فقط میترسیدم تماس با پیشاب باشه در حال خوردن قرص ال دی هم هستم برای تنبلی تخمدان و بعد قرص اورژانسی سر موعد ۲۰ روز بعد بودپریود شدم و خب سطح نوارو خیس میکرد و خونریزی داشتم اما مث سری پیش نبود قبلا خونریزیم کم بود الان ۱۲ روز میگذره و به شدت تو ناحیه پهلوی و کمرم و زیر شکمم درد دارم که زده ب پای راستم اینم بگم تازه قرص متفورمین و ب تجویز پزشک شروع کردم
  اینا علائم بارداری؟؟؟؟ میشه بهم کمک کنیننننن
  اصن بعد از رابطه پریودی صورت بگیره اون خونریزی امکان بارداری هست

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگه خونریزی پریود هست و دخولی انجام نشده و مایع منی در واژن و روی دهانه واژن ریخته نشده، جای نگرانی نیست. جهت اطمینان میتونید تست بتای بارداری بدید.

 131. رعنا می گوید

  سلام خسته نباشید من یک هفته مونده ب تاریخ پریودم ولی امروز با شروع درد کمر و زیر شکمم و گرفتکی پاهام دارم ولکه هایه صورتی مانند با پیش ابم میاد خیلی زود ب زود دشویی میرم .ایا احتمال بارداری وجود داره ؟ اطفا جواب بدید

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت اطمینان میتونید بعد از عقب افتادن پریودتون تست بتای بارداری بدید.

 132. فاطمه می گوید

  سلام ببخشید من اقدام به بارداری داشتم حددا۸الی۹ روز بعد از اتمام پریودم بوده الان موعد پریودمه و درد پریودی مثل ماه های قبل ندارم و مقدار خونریزی خیلی کم و به رنگ تیره اس احتمال بارداری وجود داره؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر بله وجود داره جهت اطمینان تست بتای بارداری بدید

 133. مه می گوید

  سلام من چند روزه از پریودیم می‌گذرع
  یک هفتس لکه بینی دارم به رنگ صورتی و قهوه‌ای ای کمر درد دارم و زیر شکمم درد می‌کنه و عضلات بدنمم درد می‌کنه امروز لکه بینیم قط شده الان بیبی چک زدم منفی شد بنظرتون من حاملم یا ن

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بنده بیبی چک رو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم. لطفا تست بتای بارداری بدید.

 134. مهسا می گوید

  سلام من یک رابطه با محافظ داشتم و دستمو به محافظ زدم(به داخل محافظ دست نزدم) دستم مرطوب شد حتی به یک قطره هم نرسید و همون دستو به لباس زیرم زدم،دوره قاعدگی من هم دو روز عقب افتاد و بعدش خونریزی به مدت ۷روز داشتم،میخواستم بدونم ایا احتمال بارداری وجود دارد یا نه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. وقتی پریود شدید که دیگه باردار نیستید…

 135. ناشناس می گوید

  سلام در ای وی اف بعد انتقال آیا لازم است استراحت مطلق کرد یا میشه سر کار رفت؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. چند روز اول بهتره استراحت کنید.

 136. ناشناس می گوید

  سلام
  من قبل عید از ارتفاع افتادم زمین لگنم شکست
  چون نمیتونستم برم سرویس روکین خوردم ک پریود نشم بد دو ماه ک سرپا شدم بازم چون کامل خوب نشده بودم نمیخاستم پریود شم ولی دیگ کم کم لکه بینی های قهوه ای میدیدم واس همین گفتم قرصمو قط کنم ک پریود شم قرصمو کم کردم خونریزی قهوه ای و سیاه داشتم روز سوم پریودیم ی تیک پوست ک مثل گوشتم بود رو نوار بهداشتیم دیدم یکم ت شک بودم ک شاید صقط داشته باشم واس همین رفتم پیش دکتر گف برو سنو سنو رفتم گفتن ن رحمت ی رحم طبیعی دیگ پیگیر نشدم گفتم شاید چیز خاصی نباشه الان دو سه هفته از روش میگذره ولی از اون موقه ک اون تیک گوشتو دیدم دیگ پریود نشدم ک بالای ی ماه میشه آزمایش خون رفتم منفی بود تست بیبی چک دادم منفی بود ولی دقیقا لکه بینی‌ام مث لانه گزینی جنین خیلی نگرانم اصلا الان موقه بچه دار شدنم نیس چیکار کنم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت پیگیری بیشتر به پزشک مراجعه کنید.

 137. زهرا می گوید

  سلام من ۱۴فروردین پریودم تموم شد دوروز بعدش دخول داشتم وچند روز بعد احساس خستگی خواب آلودگی. ورم و در سینه.تکررادرار..دردشکم و لگن و کمر امروز ۷اریبهشت لکه سفید صورتی اومد همراه با درد می‌خوام ببینم کی آزمایش خون بدم خوبه نتیجه رو درست میگه ؟ممنون

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام بعد از دو هفته میتونید بتا بدید و نتیجه درست رو میگه.

 138. زهرا می گوید

  الآنم یه لکه خون کشدار اومد و دردم کمترشده

 139. هیام می گوید

  سلام.دکتر برای ۳ دوره بهم قرص دوفامد داده بخورم هم برای منظم کردن پریود هم کمک ب بارداری. الان من علائم بارداریو دارم ولی ۴ قرص دوفامد باقی مونده از برگ، ایا ادامه بدم یا قط کنم، اگ قط کنم ایا خطری تهدید نمیکنه؟ چون الان در مرحله لانه گزینی هستم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بهتره قرص هار‌و تا انتها مصرف کنید باز هم بهتره از متخصصتون مشورت بگیرید.

 140. فرشته می گوید

  سلام‌من‌دوقرص‌ال‌دی‌خوردم‌ونوزده‌روز‌به‌پریودم‌بود‌که‌دوباره‌پریود‌شدم‌دوروز‌هم‌نزدیکی‌داشتم‌روز‌سیزدهم‌وچهاردهم‌بعداز‌اون‌پریود‌شدم‌نشانه‌چیست‌

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، ممکنه بارداری باشه ممکنه نباشه. جهت اطمینان از بارداری بتا بدید.

 141. M می گوید

  سلام وقتتون بخیر من همیشه پریودی منظمی دارم اولین ماه هست درست زمان تخمک گذاریم اقدام کردم برای بارداری و امروز باید پریود میشدم و حس میکنم این سری حالت های پریودیم فرق داره و دیروز و همچنین امروز لک قهوه ای رنگ مثل اول قائدگی داشتم و تورم سینه هام هنوز هست چند روز پیش بی بی چک زدم منفی بود احتمال داره لانه گزینی باشه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه. بیبی چک رو من اصلا توصیه نمیکنم. جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید.

 142. ناشناس می گوید

  سلام من ۵ روز هست که از وقت پریودم گذشته چند روز بود که درد داشتم امروز درد سینه و کمر دارم یه کمم شکمم درد میکنه به نظرتون ممکنه باردار باشم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه. لطفا جهت اطمینان از بارداری تست بتای بارداری بدید.

 143. سما می گوید

  سلام من یه ورق قرص الدی خوردم،بعدش که پروید شدم و بعد پاک شدنم اقدام به بارداری کردم ولی بعد پرویدیم ۳،۴ روز لکه بینی قهوه ای داشتم میخوام بدونم لکه واسه الدی هستش یا باردارم،سر درد و جوش صورت و پیشاتی هم دارم ۱۰ روز از اقدامم گذشته…

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید.

 144. زهرا ح می گوید

  سلام وخسته نباشید

  من قبل عادتم یعنی تاریخ ۱۹تا وقتی عادت بشم نزدیکی داشتم. باید ۲۸عادت میشدم ولی زودتر شدیعنی ۲۲.. همیشه عادت ماهانم ۸تا۹روز طول میکشه اینسری ۵روز طول کشید..بعد عادتم. روزهای تخمک گذاری رابطه داشتم .الان ضعف حالت تهوع وسردرد دارم یعنی امکان داره باردار باشم.

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقتتون بخیر. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 145. سدنا می گوید

  سلام من ۲۸اسفند با ۴روز تاخیر پریود شدم تا امروز که ۹اردیبهشت هست پریود نشدم لک بینی قوه ای دارم دستماا میکشم معلوم میشه بیبی چکم منفی بود هنوز پریود نشدم امید ب بارداری هست ؟؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بیبی چک رو من به هیچ عنوان توصیه نمیکنم. جهت اطمینان از بارداری تست بتای بارداری بدید.

 146. نیره می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید من باردارم ۳هفته هست ولی ترشح رنگ قهوه ای دارم علتش چیه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. با توجه به هفته بارداری خونریزی لانه گزینی هست. اگر ادامه دار شد، لطفا پیگیری کنید و به پزشک مراجعه کنید.

 147. ناشناس می گوید

  سلام من یک ماهه اقدام به بارداری کردم الان یک هفته مونده به پریودمم یک هو درد شدیدی زیر دلم و کمرم داره و رفتم لکه دیدم نمیدونم باردارم یا نه؟!

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بعد از ۵ الی ۷ روز که پریودتون عقب افتاد، جهت اطمینان تست بتای بارداری بدید.

 148. ناشناس می گوید

  سلام من یک ماهه اقدام به بارداری کردم الان یک هفته مونده به پریودمم یک هو درد شدیدی زیر دلم و کمرم داره و رفتم توالت لکه خون دیدم آبکی بود نمیدونم باردارم یا نه؟!

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 149. زهرا می گوید

  سلام من فروردین ماه قبل بیستم پریود شدم یک هفته طول کشید و یک ماهه جلوگیری نکردم الان یک هفته مونده به پریودم دل درد و کمر درد شدیدی دارم و توالت هم رفتم لکه دیدم آیا ممکنه باردار باشم سابقه تنبلی تخمدان هم دارم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه، جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید.

 150. پریا آ می گوید

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم من اقدام ب بارداری دارم میخواستم بدونم اگه تخمک گذاری داشتم و لانه گزینی انجام شده باشه وبعد لانه گزینی نزدیکی داشته باشیم و خانوم ارضا بشن بد هست یا ن ایا امکان داره اگه باردار هم باشی پوچ بشه

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. رابطه جنسی در بارداری منعی نداره. اما در صورتیکه جفت سرراهی باشه، سابق زایمان زودرس داشته باشید، احتمال سقط وجود داشته باشه و…. رابطه جنسی ممنوعه. در ماه اول و دوم بهتره رعایت بشه اما اگه بارداری بدون مشکل و سالمی دارید، منعی نداره.

 151. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر
  من یکبار کورتاژ داشتم بعد از کورتاژ دوماه طول کشید تا پریود شم الان دوباره دوماه از پریود قبلیم میگذره و فقط خیلی کم لک قهوه ای مشاهده کردم هیچ درد و علائم دیگه ای هم ندارم احتمال داره باردار باشم؟
  اندازه گلبول های قرمزم کوچک و پلاکتم کمی بالاست قرص آهن مصرف کنم خوبه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید. برای تجویز قرص هم ابتدا باید ازمایشات تون بررسی بشه. به ماما مراجعه کنید

 152. مم می گوید

  سلام من ۵ اردیبهشت پریود شده بودم و بعد ٧ روز قطع شد برای بارداری اقدام میکنم و دیروز رابطه داشتیم یعنی چند روز بعد قطع شدن پریودم فردای رابطه خونریزی دارم دلیلش چی میتونه باشه احتمال بارداری هست ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. خونریزی لانه گزینی حدودا در تاریخ پریودتون اتفاق میافته. یا در واقع حدودا ۴ هفته بعد از پریود ماه پیش.

 153. بیتا کرمی می گوید

  سلام من پریود های نا منظم داشتم قرص مدروفم ۵ و فولیک اسید ۵ دکتر بهم داد و ۱۵ فروردین پریود شدم به مدت ۸ روز بعد از ۴ روز اقدام به بار داری کردم اما بعد از ۱۲ ساعت خونریزی پیدا کردم اول قهوه ای رنگ و بعد یکم بیشتر لکه بینی شد دوباره رفتم دکتر بهم قرص دادن مدرو فم ۵ و فولیک اسید ۵ گفتن تا ۲۰ روز بخورم و یه قرص که خونریزیم قطع بشه که دوتا دونه شو خوردم قطع شد
  ۱۴ روز بعد دوباره اقدام کردم یک روز خونریزی نداشتم الان دوباره خونریزی دارم اما زیاد نیست که بخوام نوار عوض کنم لکه مانند هست زیر دلم درد میکنه و کمرم اما درد خفیف داره
  می خواستم ببینم احتمال بار داری هست ؟
  اون قرص هارو من ادامه بدم ؟
  و مشکلم چی می تونه باشه ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. طبق دستور پزشک عمل کنید و قرص هارو مصرف کنید. برای پیگیری بیشتر به پزشک مراجعه کنید.

 154. بانوی لر می گوید

  سلام من ۱۴ فروردین پریود شدم، الان موعد پریودیم هست ولی خونریزیم متوسطه یعنی نه زیاد ونه کمه، اقدام به بارداری داشتم ممکنه حامله باشم؟ خونریزی لانه گزینی میشه اینجور باشه؟ زیر دلم درد میکنه و تهوع دارم و احساس خواب آلودگی دارم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، خونریزی لانه گزینی باید در حد دو الی سه روز باشه و در حد لکه بینی و نه خونریزی. میتویند برای اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید.

 155. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۳۱ فروردین تا ۶ اردیبهشت پریود بودم
  از فرداش نزدیکی داشتم
  از دیروز هم کمر درد و اول لکه بینی قهوه ای و از دیشب هم کمی خونریزی دارم امکان باردار شدن هست؟
  تا پریود بعدیم هم ۲ هفته مونده

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. لکه بینی لانه گزینی رو حدودا بعد از ۴ هفته میتونید ببینید.
   در صورتیکه حدود ۵ تا ۷ روز از زمان پریودتون گذشت و پریود نشدید، جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 156. Mobi :) می گوید

  سلام من ۷فروردین پریود شدم و امروز ۱۵اردیبهشته اقدام داشتیم ۸روز از پریودم گذشته دو روز بعد از موعد پریودم ۲تا بی بی چک زدم مثبت بود دردای خفیف شکم و کمر دارم و دردو سوزش سینه و گرفتگی عضلات و خستگی دیروز رفتم سونو هنوز ساک بارداری هم دیده نمیشد یعنی امکانش هست ک باردار نباشم یا من تاریخ پریودم اشتباه یادمه که واسه سونو زود بوده؟؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه زود بوده باشه یا ممکنه اصلا باردار نباشید چون بیبی چک خطا داره. جهت اطمینان از بارداری ابتدا تست بتا بدید.

 157. زهرا می گوید

  ممنون از راهنماییتون

 158. سمانه می گوید

  سلام خسته نباشین من برابارداری اقدام کردم خیلی وقته چندروز میش سردردشدید داشتم رفتم برا امپول تقویتی وممکن وپنیسیلین زدوبهم قرص براکم خونی وسرماخوردگی وازیترومایسین دادومنم خوردم بعد۳ عادت شدم وروز سوم عادت کم شدو۴و۵ لکه بینی شدم یابخاطرداروهاست یا ازیترومایسین ممنون

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، با توجه به تعداد روز هایی ک از خونریزی گفتید، اگه زمان پریودتون بوده، شما پریود شدید.

 159. گلی می گوید

  سلام من روز نوزدهم پریودم لکه بینی قهوه‌ای دارم الان دو روزه خیلی کم نیازی به پد نیست. یکساله اقدام به بارداری کردم ممکنه باردار باشم ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله ممکنه

 160. گلسن می گوید

  سلام من روز نوزدهم پریودم لکه قهوه ای دیدم الان دو روزه یکساله اقدام به بارداری کردم ممکنه باردار باشم ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر.بله ممکن هست. جهت اطمینان از بارداری تست بتای بارداری بدید.

 161. نورمحمدی م . می گوید

  سلام خسته نباشید . م.ن ۲۴ سال
  من ۶ تا ۹اردیبهشت اقدام به بارداری کردم . چند روز بعدش کمردرد گرفتم ولی از بین نرفته تا امروز که ۱۸ هست .
  دلیل کمردردم چیه ؟
  گاهی اوقات داغ میشم و احساس گر گرفتگی دارم
  آیا من باردارم . از اولین روز اقدام تا امروز ۱۳ روز گذشته .
  بتا بدم یا بی بی چک ؟؟
  لکه بینی ندارم . ۲۷ تاریخ پریودی این ماه هم هست
  ممنون .

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، بتای بارداری بدید.

 162. ناشناس می گوید

  سلام من طبیعی جلوگیری میکنیم اصلا چیزی به واژن همسرم نریخته شده مطمئنم ،حالا پریدویش عقب افتاده آیا احتمال باردای وجود دارد

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، جهت اطمینان از بارداری و یا عدم بارداری تست خون بتای بارداری بدن.

 163. فاطمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر من سه روزه که لکه بینی شدم میخوام بدونم علتش چیه میتونم حامله باشم اقدامم کردیم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر حدود یک ماه از پریود قبلی گذشته و به تازگی دچار لکه بینی شدید، تست بتای بارداری بدید.

 164. دنیا می گوید

  سلام من ۱۰ هم هرماه پریود میشم و قرص لترزول خوردم الان باردارم و آزمایش خونم دادم والان ۱۰ روز از پریودیم گذشته .الان لکه بینی قهوه ای دارم چکار باید کنم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. لکه بینی قهوه ای در زمان لانه گزینی طبیعی است. اگر لکه بینی بیشتر از دو الی سه روز طول کشید، به پزشک مراحعه کنید.

 165. ناشناس می گوید

  سلام من بیست و هفت یانهایت بیست و شش هر ماه پریودمی شدم ولی این ماه هفت روز زودترازموعدهمیشگی پریودشدم ولی خونم خیلی زیادوقرمز روشن هست لطفاً راهنماییم کنید

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. باید بررسی بیشتری انجام شود و شرح حال کامل گرفته شود. اما از دلایل نامنظم شدن پریود میتوان به بارداری، فیبروم ها، تنبلی تخمدان، افزایش پرولاکتین، اختلالات تیروئید و یا خونریزی ناشی از مصرف داروهای هورمونی، اشاره کرد.

 166. ناشناس می گوید

  سلام.من یک هفته بعد تمام شدن پریودیم نزدیکی داشتم و ۳روز انجام دادیم.دقیق روزی که ماه قبل پریود شدم این ماه هم شدم اما خونریزی نیست فقط لک هست لکه تیره و ۸روزه طول کشیده درد زیر شکم حالت تهوع بی‌حالی هم دارم سقط هست یا بارداری؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، ابتدا تست بتای بارداری بدید. بعد هم پزشک و یا ماما سونوگرافی براتون درخواست میکنن.

 167. نفس می گوید

  سلام من اخرای اون ماه فروردین پاک شدم اما ۱۹یه خونریزی داشتم اما قطع شد پد گداشتم اما بعدش رنگ خون قهوه ای شددرد زیر شکم وکمر درد دارم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، تست بتای بارداری بدید.

 168. A می گوید

  سلام من این ماه اقدام به بارداری داشتم ده روز مونده به پریودم رنگ ادرارم تغییر کرده و کمر دردم نفخ شکمم دارم میتونه اینا نشانه بارداری باشه؟؟؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر
   جهت اطمینان از بارداری ازمایش بتای بارداری بدید

 169. .... می گوید

  سلام من ۲۰ماه قبل پریود شدم و این ماه هنوز نشدم ولی درد زیر شکم وکمر درد دارم اقدام به بارداری کرده بودم احتمال بارداری وجود دارد

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر، بله ممکن هست، جهت اطمینان تست بتای بارداری بدید

  2. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه. تست بتا بدید تا مطمئن بشید

 170. خدیجه می گوید

  با سلام من ۱۰ روز بعد از پریودم رابطه داشتم و نیم ساعت بعد از رابطه لکه بینی صورتی داشتم قبل اون روز هم دو بار رابطه داشتم الانم ۷ روز مونده به پریودم لکه بینی دارم مانند قهوای رنگ هستش مثل لکه کهنه هست و کمر درد زیاد و شکم درد دارم آیا امکان بارداری هست ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. خونریزی لانه گزینی ۴ هفته بعد از پریود اتفاق میافته نه نیم ساعت بعد یا دو هفته بعد…
   بعد از عقب افتادن پریود، تست بتای بارداری بدید.

 171. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیرمن اقدام کردم برا بارداری ۲روزه از زمان پریودیم گذشتهفقط یه لکه خون داخل مایع سفید رنگ بود احتمال داره حامله باشم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بعد از ۵ الی ۷ روز گذشتن از موعد پریود، تست بتای بارداری بدید.

 172. Ati می گوید

  سلام خسته نباشید.من یک ساله اقدام به بارداری کردم این اواخر دوسه روز زودتر از موعد پریود میشدم .آخرین بارم۱۷فروردین پریود شدم وتا امروز که ۲۳اردیبهشته هنوز پریود نشدم یعنی یه هفته میگذره امروزم تست بیبی زدم منفی بود ولی تواین ۷ روز کمرم و سینه و زیر دلم درد میکنه .دیروز و امروزم یک قطره خون و لکه دیدم، وهمچنین ترشح سفید رنگ زیاد دارم.بنظرتون امکان بار داری وجود داره؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بنده به هیچ عنوان بیبی چک رو توصیه نمیکنم. جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید. احتیاج به ناشتایی نداره و بدون نسخه انجام میشه.

 173. Me♡ می گوید

  سلام عزیز وقت تون بخیر
  من مبینا هستم ۲۲ سالمه. ۶ ام این ماه با پسری که به تازگی باهاش اشنا شدم رفتم بیرون خانوادمم در جریان این ارتباط بودن ایشون به من تجاوز کردن میخواست دخول کنن که دوبار در حد سرش بگی نگی وارد واژنم کرد در تلاش ورود بود که نزاشتم هیچ خونی و چیزی هم خارج نشد چون اجازه دخول ندادم در حد دوتا فشار یه یکم کلاهکش وارد بشه بود ایشون مایع منی شون روی شکمم ریختن ک با دستمال تمیز کردم ولی من از شدت فشاری که روم بود رفتم یدونه قرص لوونورژسترل خوردم چون ترسیدم موقع شستن شکمم با اب با فشار اب ، منی وارد واژنم شده باشه
  من اکثرا ۱۸ ام پریود میشم ولی ماه پیش سر موضوعی فشار روم بود ۲۷ شدم ۲۲ خونریزیم شروع شد فکر میکنم مریود باشه ولی نمیدونم لانه گزینی یا پریود با توجه به این وضع امکان باردار بودن من هست؟!
  توروخدا از استرس مردم این چند وقت به مادرمم روم نمیشه بگم طفلک همین جوریش درگیری فکری داره الان من چی کار کنم فشار روحی که این مدت کشیدم یه طرف استرس بارداری یه طرف بعد سه سال که یه رابطه مجازی داشتم تونستم به کسی اطمینان کنم و حضوری باهاش برم بیرون که اونم این طور شد واقعا داغونم کمکم کنین

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقتتون بخیر. اگر مایع منی روی دهانه واژن و توی واژن ریخته نشده، جای نگرانی نیست.
   جهت اطمینان هم میتونید تست بتا بدید که خیالتون راحت شه اما با توجه به توضیحاتتون من توصیه نمیکنم.

 174. محمدی می گوید

  سلام وقتتون بخیر ، من ۲۸ فروردین پریود شدم ، پریودای من ۳ الی ۴ روزست . ۱۰ فروردین تا ۱۹ فروردین هرشب بجز یک شب اقدام به بارداری داشتیم ، که از چند روز بعدش شکم درد و انقباضات رحمی داشتم و سینه هام سفت شد و درد میکرد و لکه بینی داشتم و ۲۰ فروردین هم پریود شدم ، دوره های من ۲۸ یا ۲۷ روزست و من یک هفته زودتر از موعد پریود شدم و خونریزی هام بدون هیچ لخته ای بود که مثل دفعات پیش نبود و ۳ روز طول کشید مثل دفعات قبل و امروز که چهارمین روزِ تخمدانِ چپم تیر میکشه و خونریزی هم ندارم دیگه ، میخواستم بدونم امکان داره باردار باشم ، ممنون میشم جواب بدید

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت اطمینان از بارداری تست بتای حاملگی بدید.

 175. گلی می گوید

  سلام ما دوهفته قبل اقدام کردیم ، هنوز ۴روز مونده ب موعد پریودم ، تخمدان سمت راستم احساس درد شدید میکنم نسبت ب تخمدان چپ.
  این علائم چیست ؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. ممکنه علائم پریود یا لانه گزینی باشه. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدین.

 176. محمدی می گوید

  در حال حاضر تا آزمایش بدم ، این مواردی که عرض کردم خدمتتون ، نشون از بارداری هست یا خیر

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   نمیشه با قطعیت گفت چون علائم پریود و علائم بارداری و لانه گزینی مشابه هم هستن. واسه همینم هست که توصیه به انجام ازمایش بتا میکنم.

 177. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  یازدهم فروردین پریود شدم
  الان ۲۴ اردیبهشت هنوز پریود نشدم
  زیر دلم یه وقتایی میگیره و عصبی میشم از دوازده روز قبل از یازدهم این ماه رابطه داشتم چند بار
  دو بار بی بی چک استفاده کردم منفی بود
  اما سه روز پیش تست دادم دوباره بعد یه ربع یه خط کمرنگ افتاد
  بنظرتون باردارم؟!
  اصلا خون ریزی نداشتم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله احتمالا باردار هستید. من اصلا بیبی چک رو قبول ندارم. لطفا جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 178. محمدی می گوید

  سپاسگزارم از پاسخگویی

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   خواهش میکنم

 179. مرضی می گوید

  سلام وقت بخیر من تنبلی تخمدان دارم ۲۳ پریود شدم شب قبل از تخمک گزاری اقدام بارداری داشتیم چندروزه که نوک سینه م دست میزنم درد میکنه و درد رحم وتخمدان دارم اما خونریزی لانه گزینی ندیدم امکان بارداری هست؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله ممکنه. جهت اطمینان میتونید تست بتای بارداری بدید.

 180. حدیث می گوید

  سلام.من نه ماهه که اقدام به بارداری کردم.الان ۶روزه پریودیم عقب افتاده.دیشب لکه خون صورتی دیدم.امروز صبح قهوه ای دیدم.احتمال داره باردارباشم

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر بله ممکنه. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 181. شراره می گوید

  سلام ببخشید من پنج هفته و چند روزه که باردارم ولی لک بینی قهوه ای دارم، دکتر هم رفتم ضیافت پروژسترون ۴۰۰شبی یک عدد تجویز کرد. ولی الان بعد از گذشت یک هفته هنوز لکه بینی هام متوقف نشده. میخواستم بپرسم این تهدید به سقط هست یا خوب میشه و چقدر طبیعی هست طول کشیدن لکه بینی. از لحاظ سونو هم ساک حاملگی خوب بود و در رحم.

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. با توجه به سونو، پروژسترون رو ادامه بدید.

 182. ناشناس می گوید

  سلام عزیزم من چندتا سوال دارم لطفا کمکم کن❤️
  من ۱۹فروردین پریود شدم و ۳۱فروردین رابطه بدون دخول داشتم اما شک دارم که مایع پیشاب به واژنم برخورد کرده باشه.
  ۱۷ اردیبهشت خونریزی سبکی داشتم و کمتر از پریودهای قبلیم بود و حدود چهار روز به صورت کم و سبک ادامه داشت.روز ۲۰ اردیبهشت ازمایش خون بتا دادم و عددش رو ۰/۷بود،آیا احتمال بارداری هست یا ازمایش رو زود انجام دادم؟
  امروز صبح هم بیبی چک زدم منفی شد

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. آزمایش به موقع انجام شده.

 183. نرگس می گوید

  سلام خسته نباشید من کلا دو بار رابطه داشتم یکی مربوط به ۳ ماه پیشه بدون پیشگیری بود که بعد اون ۳ بار پریود شدم منظم یکی مربوط به دو هفته پیشه دقیقا اولین روز پریودیم بود هیچ دخولی انجام نشد فقط منی روی واژنم ریخت و الان روز ۱۴ سیکلم دقیقا روز تخمک گذاری هستم و امروز پریود شدم ۲ هفته زودتر از همیشه مطمعنم پریوده چون خون زیاد و مثل همیشه هست میخاستم بدونم آیا امکان بارداری هست با این که پریودم؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. وقتی پریود هستین دیگه بارداری چرا…

 184. تینا می گوید

  سلام،من ۲۸ فروردین یک رابطه و دخول داشتم،بدون این که مایع منی داخل بریزه،و بعد از ۶ روز پریود شدم که حدود پنج روز طول کشید،بعد از اون ۱۳ فروردین اقدام به بارداری کردم،الان باردارم و سونوزده ۷ هفته و ۲ روز،میخوام بدونم ایا ممکنه این بارداری مربوط به همون رابطه ی ۲۸ اسفند باشه؟آخه ۶ روز بعدش پریود شدم و در حد لک هم نبود

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. معیار سنجش سونو هست. این بارداری مربوط به نزدیکی ۱۳ فروردین هست.

 185. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید من امروز تست بارداریم مثبت شد پنج شیش روز تاخیر داشتم تو پریود ولی دقیقا پنج روز درد دارم ن ب شدت پریود ولی خب اذیتم میکنه بدون خونریزی نوبت پزشکم دوشنبس قبل اون وقت نداشتن طبیعی دردم ؟میشه صبر کنم تا دوشنبه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. اگر کمتر از درد پریود هست، طبیعیه.

 186. فاطمه می گوید

  من امروز فهمیدم باردارم چند روز همش درد دارم طبیعیه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام. بستگی به نوع درد، شدت و محل درد داره. به پزشک مراجعه کنید.

 187. مخنوگ می گوید

  سلام من الا ۲۱ روزه از قاعدگی اولم گذشته چند روز مونده ب موعدم و ۱۴ روز هست از امپول اچ سی جی گذشته و یه هفته میشه درد خاصره ای و لگن دارم خیلی زیاد و کمرم خیلی درد داره هر پنج دقیقه ادرار تکرار دارم اما علام کامل بارداری ندارم فقط امروز سینه هام فشار دادم خیلی خیلی کم شیر سفید زد بیرون اینا چیه علام بارداری هست یا پریودی

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید. برای ترشح سفید نوک پستان هم ازمایش پرولاکتین باید بدید.

 188. مهسا می گوید

  سلام دوستان من تو ۱۰ تا ۱۸ پریودم رابطه داشتم اقدام کردیم و دکترم گفته بود که ۱۹ پریودم باید برم سونوگرافی الانم موندم معنی سونوگرافی رو نمیفهمم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام سوالتون رو متوجه نمیشم.دکتر گفتن ۱۹ ام پریود میشید یا روز ۱۹سیکل برید سونوگرافی؟ ۱۹پریود یعنی چی؟

 189. ل.ش می گوید

  سلام وقت بخیر.من۳ماه بعداززایمان سزارین پریودشدم ویکبارهم نزدیکی که احتمال اینکه کمی اسپرم واردرحم شده باشه هست والان دوهفته ازپریودیم گذشته ولکه بینی قهوه ای رنگ دارم ومیترسم که باردارباشم ایااحتمالش هست چکارکنم باتشکر

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله با توجه به اینکه نزدیکی داشتید، و با توجه به اینکه مادر بعد از زایمان ممکنه خونریزی نداشته باشه اما تخمک گذاری داشته باشه، ممکنه باردار باشید.جهت اطمینان تست بتای بارداری بدید.

 190. Rogi می گوید

  سلام خسته نباشین من یه سوال داشتم لطفا جواب بدین خیلی نگرانم من پریودیهام نامنظم شده مثلا ماه قبل ۹بودم الان این ماه ۱۸ روز عقب میندازم بعدپریود میشم هرماه اینجوریم این ماه اقدام به بارداری کردم ولی اینبار بعد۱۶ روز عقب افتادن پریودی پریود شدم ولی مثل قبل نیست هم قهوه ای تیره هس هم قرمز ولی نسبت به قبل خیلی کمه میتونه لانه گزینی باشه؟

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. بله با توجه به علائمی که میگین میتونه لانه گزینی باشه. جهت اطمینان از بارداری تست بتا بدید.

 191. شیما می گوید

  سلام وقت بخیر تاریخ ۹_اردیبهشت من پریود شدم و تاریخ ۱۵_اتمام پریودیم من این ماه رابطه محافظت نشده داشتم دیروز لکه بینی خیلی کم داشتم وقتی دستمال کشیدم متوجه شدم و امروزم هیچ لکه بینی ندارم ممکنه باردار باشم اخه هنوز ۱۱ روز تا موعد پریودم مونده

  1. مائده فخر الدینی کارشناس مامایی می گوید

   سلام وقت بخیر. خونریزی لانه گزینی ۴ هفته بعد از پریود اتفاق میافته.

 192. نورا می گوید

  سلام من دوروز بعداز اتمام پریودی رابطه داشتم زیر دلم درد میکنه ایا میشه باردار بشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام احتمالش که هست ولی برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 193. خدا می گوید

  سلام من زمان تخمک گذاری رابطه داشتم اقدام به بارداری کردم ولی دو روز بعد رابطه قرص ابیپروفن خوردم میخوام ببینم الان حامله میشم یا نه بنظرتون قرص ابیپروفن خیلی ضرر داره

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام این قرص در ابتدای بارداری بی خطر محسوب میشه. در مورد استفاده دارو ها قبلش حتما با متخصصتون مشورت کنید.
   برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش بتا بدید. در سونوگرافی هم میتونید از سلامت جنین خبردار بشید.

 194. nafas می گوید

  سلام تورو خدا جواب بدید
  من امروز روز پریودم هست و واسه اولین بار سر موعد خودم شدم امروز صبح که بیدار شدم یک لک صورتی رو لباس زیرم بود اما وقتی ادرار کردم خونریزی شد اومد و دل درد داشتم اما دل دردم قطع شد ولی باز خونریزی دارم من اقدام به بارداری کرده بودم
  نمی‌دونم الان پریود شدم یا خون لانه گزینی هست
  آیا امکان داره لانه گزینی شدید باشه؟؟
  حالت تهوع و سرگیجه هم دارم توروخدا کمکم کنید
  نمی‌دونم باردارم یا پریود شدم????

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.اگر خونریزی در حد پریود هست و دقیقا روز پریود هست.پریود شدید

 195. رز می گوید

  سلام خسته نباشید من ۸سال اقدام به بارداری هستم ،هفت هشت روز مونده به پریود این ماهم که از دیشب لکه های قهوه ای دارم البته دیروز جسم سنگینی هم بلند کردم زیر دلمم تیر کشید به نظرتون این لکه های قهوه ای می‌تونه نشانه چی باشه ؟؟ممنون

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ممکنه بخاطر جسم سنگینی باشه که بلند کردید.
   برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون میتونید ازمایش بتا بدید.

 196. ع می گوید

  سلام

 197. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید من ۳ماه اقدام به بارداری کردم ۸سال قرص ال دی مصرف کردم ماه اول ۷روز پریودم عقب افتاد ماه دوم دو روز زودتر پریود شدم ولی ماه سوم یه روز بعد از تاریخ پریودیم پریود شدم الان بعد از دوهفته پایین شکمم درد میگیره و یکم خون به رنگ قهوه ایی میبینم کم

 198. اسما می گوید

  سلام من امروز۱۵روزهست انتقال جنین داشتم روز۱۲هم لکه بینی داشتم کمردردودردزیرشکم دارم اماقابل تحمله .میترسم آزمایش بدم باردارنباشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام مقداری درد بعد از انتقال طبیعیه.یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش بتا بدید و سونوگرافی هم انجام بدید تا از بارداری مطمئن بشید.

 199. شالی می گوید

  من ۱۱ عدد قرص مجسترول را تا ۲۰ اسفند مصرف کردم وبعد از ۱۰ روز پریود شدم یعنی ۲ فروردین ولی در اردیبهشت فقط به مدت ۳ روز لکه بینی داشتم وآخرین رابطم همون ۲۰ اسفنداست اثر قرص می باشد

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ممکنه بعلت مصرف قرص باشه.علت های دیگه ای هم میتونه داشته باشه

 200. Maryam می گوید

  سلام من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و آب منی هم نیومد فقط پیش آب همون روز لکه پریودی اومد و از فرداش ب مدت شیش روز پریود بودم الان چند روز قبل از پریودیم لکه میبینم آیا امکان بارداری وجود داره

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با خونریزی پریودی احتمال بارداری رد میشه.

 201. حانا می گوید

  دکتـریابـــــ
  حانیه حمزه لو
  سن : ۲۳
  وزن : ۴۵
  جنسیت : خانــم
  سوال در مورد ناباروری و مشگل اندومتریوز و چرخه قاعدگی ؟
  جناب محترم سلام با عرض معذرت من مشکلم ناباروری هستش و یک سال هست که جلو گیری ندارم متاسفانه با رفتن به دکتر فهمیدم مشگل اندومتریوز دارم بهد از شیش ماه ضخامت لایه اندومتریوزم شده ۵/۸ در ماه گذشته سر موعد تاریخی که باید پرویود میشدم پریود شدم و هشت روز خونریزی داشتم و تمام شد و چند روز بعدش اساس کشی داشتم و یک هفته شده بود که پاک بودم که یعد از یک هفته دوباره پریود شدم و پریودی هفت روز طول کشید روزی که پریودی تموم شد دوهفته بعدش که میشد تاریخ اصلی پریودی یه لکه خون داخل ترشح دیدم و گفتم دوباره پریود شدم و فرداش دوباره لک خون دیدم ولی مقدار لک بیشتر بود نسبت به روز قبل و قطع شد دیگه خونریزی ندارم تا الان که از اون قضیه ۸ روز گذشته و هیچ لکی ندیدم مشگل چیه ؟ ایا اندومتریوزم دوباره ضخامتش زیاد شده
  یا باردارم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام تست ازمایش خون برای بارداری بدید.

 202. ناشناس می گوید

  سلام من تخمک هام تنبل هستن و پریودی نامنظمی دارم دکتر بهم قرص لتروزول دادن ماه قبل ده روز پریود شدم این ماه باید هفدهم پریود میشدم ولی فقط روز اول کمی خونریزی داشتم و بعد فقط لکه بینی دارم دلیلش چی هست هیچ دردی هم ندارم چون پریود های قبلی خیلی درد داشتم

  امکان داره باردار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا از تست های بارداری استفاده کنید

 203. سلیمانی می گوید

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من کیست تخمدان دارم دکتر گفتن اسمش پلی کیستیک هست
  بخاطر کیستم پریود های نامنظم داشتم ک به ۱ ماه کشیده میشد و پریود نمی‌شدم
  چند مدتیه اقدام به بارداری کردم و آخرین اقدامم ۳۱ /۱ بود
  باید ۴ فروردین پریود میشدم اما نشدم
  ۱ ماه و ۲۹ روزه ک پریود نشدم
  یکی دو روزه لکه های قهوه ای تیره میبینم که نیازی هم به نوار و اینا نداره
  دیشبم یه مقدار معده درد داشتم
  و امروز هم کمی دل درد و کمر درد خفیف
  ۱۲ روز که از پریودم عقب افتاده بود تست زدم منفی بود
  احتمال اینکه باردار باشم هست؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر ازمایش خون در این زمانی که گفتید انجام دادید و منفی بود پس احتمال بارداری نیست،بی بی چک ممکنه جواب اشتباهی بده.
   بهتره ابتدا پلی کیستیک بودن رو بر طرف کنید بعد اقدام به بارداری کنید.

 204. نفس می گوید

  سلام خسته نباشید خانم دکتر
  من موعد پریودم خون‌ریزی داشتم و دو روز نیم طول کشید واسه اولین بار .روزاول یه کم زیاد بود اما روز دوم خیلی کم و روز سوم قطع شد تا حالا سابقه نداشته پریود های من اینقدر زود تموم شه آیا امکان داره ربطی به بارداری داشته باشه و لانه گزینی باشه
  آخه این ماه با ماهای قبل پریودم خیلی فرق داشت و همون موقع خونریزی حالت تهوع داشتم و زیر شکمم احساس نبض مانند داره نمی‌دونم چرا اینطور شده????

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . در صورت وجود خونریزی زیاد ، احتمال بارداری خیلی کم هست . ممکن هست در شرایط استرس و نگرانی که قرار داشته باشید ، قاعدگی تغییر پیدا کنه . برای بارداری هم میتونید از بی بی چک استفاده کنید .

 205. نفس می گوید

  سلام خسته نباشید خانم دکتر
  من موعد پریودم خون‌ریزی داشتم و دو روز نیم طول کشید واسه اولین بار .روزاول یه کم زیاد بود اما روز دوم خیلی کم و روز سوم قطع شد تا حالا سابقه نداشته پریود های من اینقدر زود تموم شه آیا امکان داره ربطی به بارداری داشته باشه و لانه گزینی باشه
  آخه این ماه با ماهای قبل پریودم خیلی فرق داشت و همون موقع خونریزی حالت تهوع داشتم و زیر شکمم احساس نبض مانند داره نمی‌دونم چرا اینطور شده????
  چهار ماهه اقدام به بارداری کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاده

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با خونریزی پریودی،احتمال بارداری رد میشه.بابد از نظر هورمون ها و.. بررسی بشید.
   خونریزی لانه گزینی خیلی کمتر از پریودی هست و در حد لکه بینی هست.

 206. نرگس محمدی می گوید

  سلام من امروز ساعت سه لک قهوه ای دیدم وبعد خون ریزیه کمی دارم ک نیاز ب پد هم هست و ن زیاد چون همیشه خیلی می اومد جوری ک تند تند عوض میکردم ولی دوروز بود خون ریزی شدید بعدش تا هفت لک قهوه ای می اومد امکان داره باداری هست

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر

 207. محمدی می گوید

  سلام من چند ماه اقدام ب باداری کردم تحت نظر دکتر هستم ولی بادارنشدم پریود سریع قبلم۱۴۰۲/۲/۵بوده ودوروز خون ریزی داشتم ک تند تند عوض میکردم وبعد لک قهوای تاروز اخر می اومد امروز ک۱۴۰۲/۲/۳۱هست غروب ی لک بینی قهوه ای داشتم و خون ریزیه کم ک خیلی تند تند پد عوض نمیکنم دردم از قبل کمتره ایا امکان باداری وجود دارع یعنی لانه گزینه هست

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . جهت تشخصی بارداری باید حداقل ۱۰ روز از زمان قاعدگی بگذره . ممکن هست قاعدگی شما جلو افتاده باشد ‌.

 208. zahra می گوید

  سلام خسته نباشید من یه هفته و یه روز از پریودیم گذشته رابطه بدون جلوگیری داشتم الان باز پریود شدم رنگش تیرس خیلی درد تو شکم و کمرم دارم چی میتونه باشه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام به پزشک زنان مراجعه کنید.باید ازتون شرح حال گرفته بشه و بررسی بیشتری انجام بدن

 209. حنا می گوید

  سلام من ۱۵دهم پریود شدم بعد چند روز رابطه داشتم مجبور شدم قرص اورژانسی بخورم و بعد خوردنش دوباره رابطه داشتم یک هفته از خوردن قرص میگذره و من دیشب لکه سفید با رگه قهوه‌ای دیدم و الان لکه قهوه‌ای احتمال بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بعد از خوردن قرص اورژانسی ۵تا۱۰ روز بعد خونریزی اتفاق میفته.
   برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 210. کوثر می گوید

  سلام ماه قبل دوبار پریود شدم ولی این ماه دوروز لکه بینی داشتم تست بتا هم انجام دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم به نظرتون باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید .شاید زمان اشتباهی ازمایش دادید که منفی شده.سونوگرافی خیلی میتونه کمک کننده باشه برای اینکه متوجه بشید دلیل عقب افتادن پریودیتون چیه.

 211. مرادی می گوید

  سلام من ۴ماهه اقدام به بارداری داشتم هر ماه روز پریود دقیق بود فقط این ماه ۲۱م فروردین پریود شدم والان از پریودم ۱۱روز میگذره و دیشب خون صورتی رنگی دیدم و درد زیر شکم و پای راستم داشتم. احتمال بارداری وجود داره خواهشا جواب بدید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست.برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 212. Mina می گوید

  سلام خسته نباشید
  من دوماهه اقدام کردم برای بارداری و این ماه چند روز قبل از تاریخ پریودی لکه بینی داشتم که پد گذاشتم و ۳ روز طول کشید ولی با پریودیم فرق داره و زیر دلم خیلی گرفته و کمرم درد میکنه احتمال بارداری هستش؟ کی بی بی چک بزنم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست. برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 213. ناشناس می گوید

  سلاام خسته نباشین من ۲۳وقت پریودم بود ک ۲۰به مدت سه روز پریود شدم و بعد از سه روز تا امروز ک ۱۴روز میشه لکه بینی دارم تقریبا یک ماه پیش نزدیکی داشتم ک کاندوم پاره شد میشه راهنمایی کنید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام با خونریزی پریودی، احتمال بارداری رد میشه.

 214. ناشناس می گوید

  سلام من یک هفته بداز پریودیم بادرد خیلی شدیدی خونریزی شدیدی کردم ایا ممکنه بارداربوده ام یا مشکل دیگری بوده چون خونریزیم قد نشدهتاپریودی بدی ادامه داره وبا قرص روکین قد کردم سونو رفتم مشکلی نداشتم اما ازمایش و…نرفتم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام به پزشک زنان برای بررسی های بیشتر مراجعه کنید.

 215. سارا می گوید

  من قرص لتروزول میخوردم دوتا تا۱۰ شب فولیکول آنترال داشتم و بعد تمام شدن قرصم کیت خریدم و وقتی مثبت بود نزدیکی کردیم آلان ۶ روز میگذره ممکنه باردار بشم و اینکه فولیکول آنترال چقدر خطرناکه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای تایید بارداری باید حداقل ۱۰ روز تاخیر در قاعدگی رخ بده و بعد از تست بارداری استفاده کنید.
   برای بارداری فولیکول آنترال بهتره

 216. سارا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم ولی دخولی صورت نگرفت و اینکه دختر هستم.
  حدودا ۴-۵ روز بعدش پریود شدم
  این ماه بخاطر شرایط موجود استرس زیاد داشتم گاهی احساس میکردم حالت تهوع دارم و بیش از حد گرمم میشه و چند روزی هم تعداد دفعات ادرارم هم زیاد شده بود.
  امروز حدودا ۱۰ الی ۱۴ روز زودتر از زمانش پریود شدم و خونریزی قرمز دارم که البته فعلا کم هست.
  میخواستم ببینم با توجه به اینکه ماه پیش پریود شدم و این ماه رابطه ای هم نداشتم احتمالش هست باردار باشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر منی اطراف واژن ریخته بشه یا روی ورودی واژن، حتی اگر دخولی هم صورت نگرفته باشه بازهم احتمال بارداری هست چون اسپرم قابلیت تحرک داره.
   برای اطمینان از بارداری یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن تاریخ پریودیتون از بی بی چک و آزمایش خون استفاده کنید.

 217. رضوان می گوید

  سلام وقتتون بخیر من ۲۲ام اردیبهشت پریود شدم و تموم شد دوباره امروز که ۵ خرداده و خیلی مونده به تاریخ پریود بعدیم ، امروز صبح از خواب که پاشدم دیدم ازم لکه های قهوه ای و تیره اومد و داغ بود. خیلی ترسیدم چون من تازه پریودم تموم شده به تاریخ بعدی هم خیلی مونده به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟ آیا باردارم؟ من سه ماهه عروسی کردم دوماه اول رابطمون با قرص بود و محافظت شده بود . و الان یه ماهه رابطه ی طبیعی بدون هیچ قرص و کاندوم داریم. ممکنه این خون ، خون لانه گزینی جنین باشه؟ خیلی میترسم اگه جواب بدید ممنون میشم تشکر

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام علت های مختلفی میتونه داشته باشه.
   برای اطمینان از بارداری ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون باید ازمایش خون بدید.

 218. ششهره می گوید

  سلام وقت بخیر امروز هشت روز از اتمام پریودم گذشته و دو روزه لکه بینی دارم احتمال بارداری هست یا ن ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر رابطه محافظت نشده داشتید بله احتمال بارداری هست

 219. ویدا می گوید

  سلام من ۱۴ روز پیش رابطه محافظت نشده داشتم بعد قرص اورژانسی خوردم دیشب خونریزی پیدا کردم ولی ۲۰ ساعت بیشتر طول نکشید ایا امکان بارداری هست
  لطفن کمکم کنید ترو خدا

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ۵تا ۱۰ روز بعد از خوردن قرص اورژانسی خونریزی اتفاق میفته.
   برای اطمینان از بارداری یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش خون بدید.

 220. ناشناس می گوید

  سلام خانوم دکتر من شش هفته ۴روز حامله بودم رفتم سونو قلب معلوم نبود انقد نگرام چیکار کنم
  مال همه تو شش هفته معلوم بود بجز من.

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ضربان قلب توسط سونوگرافی از هفته ۶به بعد شنیده میشه
   ۴هفته برای شنیدن صدای قلب خیلی زوده.تا ۸هفته فرصت شنیده شدن صدای قلب هست .اگر بعد از هفته ۸ بازهم شنیده نشه ختم بارداری میدن.

 221. حیدری می گوید

  سلام
  امروزروزپنجivf هستم
  بدنم به شدت گرم میشه حتی عرق میکنم لباسهام خیس میشن
  زیر شکمم هم درد میکنه مخصوصا تخمدان سمت راستم
  اگردیربرم دستشویی به شدت تیرمیکشه
  یعنی مثبت شده????????

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام مقداری درد بعد از انتقال طبیعیه.اگر خیلی شدید و غیر قابل تحمل بود به متخصصتون مراجعه کنید.
   برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از ازمایش خون و سونوگرافی استفاده کنید.

 222. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  من ۱۲ روز است که پریودم عقب افتاده و بیبی چک هم کردم مثبت بوده
  ۸ روزه که روزی یکبار یا چند بار لک میبینم
  سابقه نداشته پریودیم این شکلی باشه
  من آیا باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   برای اطمینان از یارداری ,ازمایش بتا بدید

 223. نسرین می گوید

  سلام من ماه پیش ۲۸پریودشدم و۲ پاک شدم۵ ماهه اقدام به بارداری کردم دوماهم هست که پریودام عقب میفته این ماه روز۵ تست بارداری دادم فعلا جوابش آماده نیست و امروزلکه بینی دارم خیلی کمترازپریودم هست و دل دردم دارم احتمال داره باردارباشم ولانه گزینی هستش یا پریودشدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید.
   خونریزی لانه گزینی خیلی کمتر از پریودی هست.

 224. ناشناس می گوید

  سلام من ۱۷ هم ماه قبل پریود بودم و ۲۳ پاک شدم
  چند روز پیش رابطه داشتم شوهرم احساس کرد ک شهوتش ریخته شده تو و امروز متوجه شدم ک لک بینی دارن قهوه ای مانند امکان داره حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله امکان بارداری هست.برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 225. نسرین می گوید

  سلام میشه لطف کنید پاسخ بنده رو بدید

 226. مبینا می گوید

  سلام من ت اقدامم
  اینماه پنج روز از پریودم گذشت تو همون روز پنجم لکه به رنگ قهوه ای دارم که در حد خون پریودی نبود .. درد کمر با درد لگن هم دارم
  ممکنه حامله باشم ؟
  آخه گفتید لانه گزینی قبل از تاریخ پریود اتفاق میفته ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله.برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید.

 227. زینب می گوید

  سلام وقت بخیر من دوره ی پریودم هست ولی اصلا پریودیم مثل قبل نیست
  خیلی خیلی کم فقدر روزه اول یه خورده آمد اونم قهوه رنگ و چسبنده
  روز های بعد مثله لکه بیتی بود
  ؟؟؟؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر رابطه محافظت نشده داشتید امکان بارداری هست.خونریزی لانه گزینی خیلی کمتر از پریودی هست و فرق داره.

 228. نگار می گوید

  سلام من ۵ روز پیش اقدام بارداری کردم موعود پریودیم هست و امروز درد تخمدان راست و کشاله ران راست دارم آیا باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید

 229. کاربر ۳۲۱ می گوید

  سلام ،،من ۲۵ اردیبهشت پریود شدم و ۱ خرداد پاک شدم و ۴ خرداد نزدیکی داشتم و الان ۶ خرداد رفتم دسشویی فقط چن قطره خون ازم اومد جلوگیری هم با کاندومه الان این چن قطره خون واسه چیه ممکنه حاملگی باشه؟ امکان بارداری با پیشاب هم هس ایا

  1. ۳۰سیب می گوید

   برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید.
   بله امکان بارداری با پیشاب هست.

 230. پریان می گوید

  من ۱۱روز پیش نزدیکی داشتم برای بارداری از دیروز دوبار لکه بینی قهوه ای کم رنگ داشتم امروز هم درد پریود دارم ی مقدار خون اومد ولی تاریخ پریودم ۶روز دیگست و تاریخ پریودم همیشه منظم دقیقا هست ممکن باردار باشم؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام ممکنه خونریزی لانه گزینی باشه.برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید

 231. الهه می گوید

  با سلام خدمت شما
  من چهار سال برای بارداری اقدام کردم
  ونتیجه ای حاصل نشد
  سونو انجام دادم که تخمدان چپ به ابعاد ۱۵*۳۶م م
  و تخمدان را ستبه ابعاد ۱۸*۳۳م م در تخمدان ها کیست یا ضایعه فضا گیر دیده نشد
  در تخمدان راست یک فولیکول به قطر ۱۶ م م دیده می شد
  مابقی فولیکول های قابل مشاهده در تخمدان ها قطری کمتر از ۱۰ م م نشان می دهند
  چکاب کامل هم انجام دادم که خدارو شکر همگی نرمال بود فقط
  پرو لاکتین ۵۲ بود
  که قرص کابر گولین ۰/۵تجویز کردن و گفتن که سه قرص بیشتر استفاده نکنم و هفته ای یکی باید بخورم
  آیا با دارو من باردار میشم
  ممنون میشم جوابگو باشید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . با توجه به فولیکول ها ، باید جهت بارداری تحت نظر پزشک دارو مصرف کنید .

 232. ناشناس می گوید

  سلام .آیا ارضا شدن موقع لانه گزینی مانع تشکیل جنین میشود ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر

 233. زینب جواد می گوید

  سلام خسته نباشید. من سونو واژینال انجام دادم که معلوم شد اندومتریوز ۳۸ میلی در تخمدان چپم دارم دو ماه قرص روکین خوردم بعد دو ماه سونو دادم ۱۹ میلی شده من این ماه رابطه محافظت نشده داشتم پریود شدم پریودم چهار روز طول کشید من همیشه هف روز پریود میشم و پریودم از روز اول قهوه ای رنگ بود مث خون کهنه و هیچ درد پریودی نداشتم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام.طبیعی هست

 234. حیدری می گوید

  سلام
  امروزروزپنجivf هستم
  بدنم به شدت گرم میشه حتی عرق میکنم لباسهام خیس میشن
  زیر شکمم هم درد میکنه مخصوصا تخمدان سمت راستم
  اگردیربرم دستشویی به شدت تیرمیکشه
  یعنی مثبت شده????????

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . اینها علائم قطعی بارداری نیستند . لطفا این علائم رو به مرکزی که ivf انجام دادید اطلاع دهید

 235. ناشناس می گوید

  سلام من رابطه محافظت نشده داشتم ۳ساعت بعدش دوتا قرص اورژانسی هم زمان خوردم.الان ۶روزه ولیخونریزی اصلا نشدم .تاریخ پریودم ۱۴ام هستش ایا امکن بارداری وجود داره؟اگه میشه لطفا جواب بدید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خونریزی بعد از مصرف قرص اورژانسی ۵تا ۱۰روز بعد از مصرف قرص اتفاق میفته.
   برای اطمینان از بارداری باید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودی از بی بی چک و ازمایش خون استفاده کنید.

 236. دریا می گوید

  سلام‌ببخشید‌من‌اقدام‌به‌بارداری‌کردم‌الانم‌سه‌روزه‌لمه‌بینی‌دارم‌تست‌هم‌دادم‌منفی‌بود‌وترشوحات‌سفید‌دارم‌حامله‌هستم‌یا‌نه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید.
   اگر زمان دیگه ای بجز ای ن بازه زمانی تست بدید ممکنه جواب اشتباه و کاذب بده

 237. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر من الان ده رروز ای یو ای کردم و زیر دلم درد میکنه ایا امکان داره که بار دار باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام. بله ممکن هست

 238. زهرا می گوید

  سلام من اقدام به بارداری کردم الان ۵روز مونده به پریودیم کمر در دارم حس میکنم پریود میشم یعنی باردار نیستم یا کمردرد از علایمش هس

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام از بی بی چک استفاده کنید.

 239. فرزانه می گوید

  سلام وقت بخیر من رفتم دکتر برای بارداری وگفت هیچ مشگلی نداری فقط وزنت کم کن این ماه ک پریود باید میشدم یک روز خونریزی داشتم وروز دوم قطع شد آیا ممکنه من حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید

 240. صالحی می گوید

  سلام وقت بخیر من رفتم دکتر برای بارداری وگفت هیچ مشگلی نداری فقط وزنت کم کن این ماه ک پریود باید میشدم یک روز خونریزی داشتم وروز دوم قطع شد آیا ممکنه من حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر پریود شدید خیر

 241. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر من رابطه محافظت نشده داشتم ۳ساعت بعد رابطه قرص اورژانسی خوردم ۸روز بعد رابطه ۲ روز لک بینی قهوه ای داشتم الان ۵روز مونده ب پریودم احتمال بارداری وجود داره؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید.

 242. عسل می گوید

  سلام لانه گزینی یک روز قبل پریودی اتفاق میفته

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر
   لانه گزینی چند روز بعد از لقاج هست

 243. ناشناسi می گوید

  سلام من فردا موعد پریودیمه واقدام به بارداری کردم صبح خونریزیه قهوه ای داشتم ورو پد نمیریزه فقط سرویس رفتنی خونریزی دارم امکان لانه گزینی هست ممنون میشم اگه جواب بدید

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر

 244. ندا می گوید

  سلام من تنبلی تخمدان دارم ماه قبل ۲۲ با آمپول پریود شدم ده روز مانده به موعد پریودم الان دو روزه که لکه بینی قهوه ای دارم
  وگرفتگی ودرد تخمدان احتمال داره که باردار باشم ؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام برای اطمینان از بارداری میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید.
   احتمال بارداری با تنبلی تخمدان ضعیفه ولی باز هم احتمال بارداری هست.

 245. ناشناس می گوید

  سلام. ببخشید من تقریبا پنج روز پیش رابطه محافظت نشده داشتم تقریبا در حد یک قطره داخل رفت. دو سه روز بعد رابطه هم لک دیدم هم یمقدار گرفتگی شکم. امکان داره از بارداری باشه؟ ۸ روز بعد اقدام ازمایش خون مشخص میکنه حتما؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بهترین زمان انجام تست های بارداری یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون هست.

 246. ناشناس می گوید

  سلام من ماه پیش یه بار ۷ اردیبهشت پریود شدم دوباره ۲۵ اردیبهشت باز پریود شدم اما پریودی مثل ماه‌های قبل نبود سه۴ روز در حد لکه بینی الانم از اون موقع به بعد پریود نشدم چن بارم بی بی چک استفاده کردم منفی بود. در ضمن قبلا پریودیام هر ۲۳ روز یکبار اتفاق می افتاد. به نظرتون من باردارم یا هورمونام به هم ریخته

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون باید از بی بی چک و ازمایش بتا استفاده کنید .بعد چندروز سونوگرافی فرستاده میشید که اگر ساک حاملگی مشاهده شد باردارید.
   اگر ازمایش بتا منفی بود به پزشک زنان مراجعه کنید تا علت پیدا بشه

 247. ایدا می گوید

  با سلام
  من ۷ آبان نزدیکی محافظت نشده داشتم و دو ساعت بعدش قرص اورژانسی خوردم و اون ماه هم پریود شدم و آذر ماه هم پریود شدم در حالیکه کلا پریود من نامنظمه ۲۵ دی تست دادم مثبت بود و آزمایش خون دادم مثبت بود و سونوگرافی انجام دادم ۷ هفته و ۲ روز بودم میخواستم بدونم آیا این حاملگی به ۷آبان مربوط میشه؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام خیر. وقتی پریود میشید احتمال بارداری رد میشه.سن حاملگی هم دقیق تو سونوگرافی NT نوشته میشه.

 248. فازی می گوید

  سلام من ۲۴ اردیبهشت پریود شده بودم ۳۱ اردیبهشت هم رابطه بدون دخول داشتم از ترس اینکه منی یا پیشاب ایشون با ترشحات من قاطی نشه همون روز یه قرص تنسی ۱.۵ خوردم فرداش هم یه قرص دیگه باهمون دوز
  ولی شکم دردم از دو روز پیش شروع شده ۸ روز هم به پریودی مونده بنظرتون باردارم؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . برای احتمال بارداری باید حداقل ۱۰ روز تاخیر در قاعدگی اتفاق افتاده باشه . با توجه به دوز بالای دارویی که مصرف کردید احتما بارداری خیلی کم هست. درد های شکمی هم به علت دارو هست ‌. از قرص اورژانسی بیشتر از ۲ بار در سال نباید استفاده بشه . به خاطر دوز بالای هورمونی که داره بیشتر از ۲ بار خطرات هست .

 249. مرضیه می گوید

  سلام من ۲۳ فروردین سیکل پریودم بود و امروز ۱۲ خرداد بی بی چک زدم مثبت شد تا زدم جفتش پررنگ شد سریع و تست بتا دادم ۴۷۸۹۵ وضعیتم چطوره ساک و قلل جنین تشکیل شده؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . تبریک میگم . بله با توجه به عدد آزمایش ساک حاملگی تشکیل شده . لطفا تحت نظر پزشک قرار بگیرید تا در زمان مناسب سونوگرافی انجام دهید .

 250. ناشناس می گوید

  سلام من هشتم خرداد رابطه محافظت نشده داشتم، از یازدهم خرداد لکه های صورتی میبینم
  امکان بارداری هست؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله .برای اطمینان از بارداری یک هفته بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش بتا بدید.

 251. زهره می گوید

  سلام دوستان من تواقدام هستم و اینکه هرماه  بیست و سه پریودمیشدم ماه پیش بیستم شدم و اینکه باز  ده خرداد پریودشدم  استرس دارم نمیدونم چرا اینجوری شدم چیکار باید بکنم ؟و اینکه امروز سومین روز پ هست و فقط لکه بینی دارم ولی وقتایی ک پ میشم خونریزیم ۷ روزه است ۴ روز پر سه روز کم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا جهت تنظیم قاعدگی ها به پزشک مراجعه کنید تا زمان مناسب اقدام جهت بارداری رو اطلاع داشته باشید .

 252. مریم می گوید

  سلام من هورمون رفته بود بالا قرص کابر گولین نیم مصرف کردم ب مدت دوماه بعد اون ۱۲اریبهشت پریود شدم تا ۷روز لکه دارم بعد ۱۲خرداد لکه دارم زیر دلم در می‌کنه وسط این پریودا سینه هام خیلی حساس شده بودن تکرر ادرار دارم آیا ممکنه حامله باشم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . شما باید تا ۱۰ روز بعد از زمان قاعدگی صبر کنید . در صورت عدم شروع تست بارداری انجام دهید .

 253. ناشناس می گوید

  سلام من چند روز پیش رابطه محافظت نشده داشتم و تقریبا زمان تخمک گذاری بود و حدود یک قطره از مایع داخل رفت. دو سه روز بعد رابطه لکه بینی دارم و قطع نشده الان حدود هفت روز از رابطه گذشته. امکان بارداری هست؟ کی مشخص میشه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بله احتمال بارداری هست.یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش بتا بدید تا از بارداری مطمئن بشید

 254. پناه می گوید

  سلام من ۶ روز قرص ال دی مصرف کردم و قطع کردم.و یک هفته اقدام به بارداری کردم. بعد از یک هفته لکه بینی دارم یعنی پریودیه یا لانه گزینی؟احتمال حاملگی هست؟ در ضمن فولیکول روی ۱۷ و ۷ هست

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . علت قطع قرص ال دی چی هست ؟ و اینکه شما باید از زمان قاعدگی ۱۰ روز صبر کنید ، در صورت عدم شروع ، باید تست بارداری انجام دهید

 255. Macumeh می گوید

  سلام روش جلوگیریمون طبیعیه ماه قبل چند شب رابطه داشتیم که واسه اطمینان ار اینکه باردار نشم یه قرص تنسی ۱.۵ خوردم که یه موقه بارداری اتفاق نیفته ماه قبل ۱۰ ام پریود شدم الان ۱۳ ام هنوز پریود نشدم وامروز که ۱۳ ام دقیق ۱۴ روز از مصرف قرص اورژانسیم میگذره هنوز پریود نشدم یه کمم سینه هام درد میکنه

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام بعد از مصرف قرص های پیشگیری از بارداری یک هفته تا ده روز بعد از مصرف قرص خونریزی اتفاق میفته

 256. ناشناس می گوید

  باسلام من باید پریود میشدم الان لکه بینی قهوه ای دارم گاهی ترشحات خون تیره هم دارم ولی کمردرد قاعدگی ندارم قبلا این درد رو داشتم امکانش هست باردارباشم؟؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام میتونید از ازمایش بتا استفاده کنید برای اطمینان از بارداری.

 257. ناشناس می گوید

  حدود ده روز از دوره قائدگیم گذشته،و دل درد شبیه به پریودی داشتم،تا امروز لکه قهوه ای داشتم،آیا امکان بارداری وجود داره؟!

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام تست بتا انجام بدید(ازمایش خون)

 258. نرگس می گوید

  سلام من آزمایش بتا دادم مثبت بود امروز رفتم سونوگرافی چیزی مشاهده نشد امشب لکه بینی داشتم ممنون میشم جواب بدین

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا تحت نظر پزشک قرار بگیرید تا داروی مناسب رو دریافت کنید‌

 259. مریم می گوید

  سلام من دقیقا یک هفته است iuiکردم الان درد کمر و پهلوی راستم و پا دارم ….امکان بارداری هست؟آزمایش خون بدم نشون میده چون دکترم گفته هفته دیگه آزمایش بدم

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . شما باید تحت نظر مرکز ناباروری باشید . درد به علت بارداری هم ممکن هست باشه ، ولی باید صبر کنید که در موعد مقرر آزمایش خون انجام دهید که لانه گزینی انجام شده باشه .

 260. محی می گوید

  سلام من سه هفته پیش رابطه لاپایی داشتم و مایع منی ریخته شد رو کمرم الان خونریزی دارم نمیدونم پریودم یا لکه بینی کمک میکنین

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام اگر منی در ناحیه واژن یا اطراف ان ریخته بشه امکان بارداری هست.برای اطمینان از حاملگی میتونید یک هفته تا ده روز بعد از عقب افتادن پریودیتون ازمایش بتا بدید

 261. باران می گوید

  سلام وقت بخیر
  من هشت ماهه ازدواج کردم و الحان چهار ماهه پیشگیری نمی کنم ولی ماهی دو بار پریود می شدم سنوگراف دادم مشکلی نداشتم و الحان دو هفته می شه لکه خفیف دارم دوهفته پیش دوتا تست دادم هر دو خطش کم رنگ بود دیروز بازهم تست دادم که بازهم خطش کم رنگ بود اولین تست روز اول پریودی انجام دادم و دومین تست موقع لکه بینی انجام دادم حالت تهو هم دارم شکمم بزرگ شده احتمال بارداری وجود داره

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا چند روزی صبر کنید ‌. اگر تا ۱۰ روز پس از زمان قاعدگی ، شروع نشد ، از تست بارداری استفاده کنید .

 262. شیما می گوید

  ۵ روز قبل پریودی ، خونریزی همراه با لخته ای کوچک داشتم که مثل پریودی ۶ روز کامل بود .علائم خاصی ندارم یکم دل درد رابطه محافظت شده داشتم میتونه لانه گزینی باشه؟

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . خیر خونریزی لانه گزینی در حد لکه بینی هست . امکان جلوافتادن قاعدگی تون وجود داره .

 263. الهه می گوید

  سلام وقت بخیر من ۲۰ روز قبل از قاعدگی می لک قهوه ای دیدم بعداز ان روز دیگر ندیدم.موقع پریود شدنم شد پریود بشم و درد های ناحیه پا وزیر شکم کمر را. داشتم بعد از۵روز لک قهوه ای دیدم لخته.خون کم ازمایش دادم و ازمایش چون ۳ بود گفت مشکوک هست به بارداری و۲روز بعد تست بارداری دادم که منفی بود.
  الان هنوز پریود نشدم الان نظر شما چی هستش

  1. ۳۰سیب می گوید

   سلام . لطفا دو روز بعد مجدد آزمایش خون بارداری انجام دهید . در صورت منفی بودن به پزشک جهت تنظیم قاعدگی ها مراجعه کنید